Kosmoenergetikės prognozės: birželio 16–22 d. energijų kalendorius

Energijos / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Šią savaitę mus pasieks energijos, skatinančios intuityvų suvokimą, didesnį jautrumą, subtilesnį pojūčių reiškimąsi. Pasaulį matysime, jausime, lytėsime savo jutimo organais, kurie veiks intensyviau, apčiuopdami silpnesnes vibracijas – plėsis mūsų sąveikos su aplinka galimybės“, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Tiesa, tai gali truputį gąsdinti žmones, kurie ir iki šiol stipriai reagavo į bet kokius įvykius, į kitų žmonių išgyvenimus ir būsenas. Dabar tai jausis dar stipriau ir kai kam gali tapti nauju iššūkiu: susidoroti, prisitaikyti prie augančio viso mūsų organizmo jautrumo, prie intensyvesnės informacijos gaunamos per lytėjimo, uoslės, matymo organus.

Išaugs dvasinių ir religinių lyderių svarba. Vėl pajusime stipresnį poreikį mokytojų, patarėjų, dvasinių vadovų, kurie padės suvokti vykstančius reiškinius, taip pat mokys įžvelgti savo klaidas ir kliūtis, dėl kurių kažkur stringame ar kenčiame.

Šios savaitės energijos labai intensyviai integruosis į švietimo sistemą, skatins pozityvių, keliančių mokymosi kokybę ir lygį sprendimų priėmimą, mokytojų vertinimo bei atestavimo tvarkos pokyčius. Išaugs reikalavimai tiems, kas mūsų vaikams perduoda žinias, kas jiems kalba apie vertybes, kas auklėja ir nori išmokyti žmogiškųjų tiesų suvokimo.

Šeima, mažiausioji visuomenės ląstelė, šią savaitę patirs palaikymą, paramą, geranoriškumą ir pagalbą sprendžiant jos išlikimo problemas. Vėl bus gręžiamasi į šeimos išsaugojimą, tradicinės šeimos vertybių stiprinimą. Palanku taikytis, ieškoti kompromisų užsitęsusiems sprendimams, rūpintis vaikų išsilavinimu, mokymosi ir tobulėjimo galimybėmis.

Šią savaitę po truputį pradės skleistis meilės ir gausos energijos, atnešančios atpildą mylintiems, besiaukojantiems, besistengiantiems padėti kurti gerovę asmenims. Išaugs pastojimo tikimybė, bus lengviau pranešti Visatai apie savo ketinimą ir norą susilaukti vaikų. Mylinčios ir negalinčios susilaukti vaikų poros gaus kažkokios naujos informacijos apie kitokias pastojimo alternatyvas, metodikas, skatinančias vienaip ar kitaip pačiam tobulėti ir laisvintis nuo praeities, gaunant šansą į savo gyvenimą „prisišaukti“ gimti pasirengusią sielą.

Ir puiki žinia visiems mylintiems, ieškantiems meilės, svajojantiems apie tikruosius jausmus ir jų atsaką, – mūsų aplinkoje augs energijų, skatinančių visokias meilės išraiškas koncentracija. Stiprės noras kalbėti apie savo jausmus, juos išreikšti, atskleisti mylimajam savo norus ir lūkesčius, lengviau bus sulaukti atsako, nusimesti ribojančius meilės, bendravimo ir santykių stereotipus. Greičiau pasiduosime žavesiui, flirtui, intrigai, tad santykiai darysis atviresni, erotiškesni, pripildyti aistros.

Labai tiks natūralaus akmens topazo papuošalai. Šią savaitę žydrasis topazas gali tapti ne tik puikiu papuošalu, bet ir talismanu, pritraukiančiu sėkmę, padėdamas užpildyti vis dar tuščias „gyvenimo nišas“ nauja pozityvia patirtimi ir žiniomis. Jis skatins mūsų savirealizaciją, padės išlikti tvirtiems siekiant norimo tikslo, ypač jeigu jis bus susijęs su mokymusi ir žinių kaupimu, gebėjimų ugdymu, talentų realizacija. Topazo vibracijos, rezonuodamos su aplinkos energijomis, padės mums lengviau atskirti apgavystes ir atpažinti tikrąją meilę, skatins dvasinį augimą.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau