Kosmoenergetika: liepos 18–24 d. energijų kalendorius

Mergina su baltais balionais / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Mus pasiekiančios energijos skatins intensyviau jausti ir reikšti savo emocijas. Bet kokia patirtis gryninsis, įgaus stipresnę išraišką, bus sunkiau paneigiama“, – teigia kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Gali į paviršių aštriau ir intensyviau lįsti įvairūs negatyvūs mūsų bruožai ir reakcijos – impulsyvumas, nekantrumas, ambicingumas, egoizmas ir panašiai. Žinodami tai, turėtume stengtis labiau įsiklausyti į aplinkinius, nuslopinti savo ūmias emocijas ar jausmų išraiškas, veikti apgalvotai.

Vis dėlto šios energijos bus ypatingai sunkios tiems, kas iki šiol apsimetinėjo, dangstėsi įvairiomis kaukėmis, siekdami kažkokio pranašumo ar naudos. Susidursime su įvairiomis provokacijomis, netikėtomis aplinkybėmis, kai lyg tyčia prasiverš tikrieji mūsų jausmai ir emocijos. Slėptas abejingumas, pyktis, kerštas, noras pakenkti dabar taps matomi ir vienareikšmiški.

Mus supančios energijos skatins valdyti savo instinktus, tačiau laisvins nuo nereikalingų elgesio ar įsitikinimų „tabu“. Tai sudarys sąlygas augti vidinei laisvei, galbūt net grįžti polėkio, skrydžio laimės akimirkoms, kurias prisimename iš vaikystės, kai buvome naivūs, laisvi, laimingi, viską galintys ir visko norintys.

Aplinkoje kaupsis teisingumo atkūrimo, priežasties ir pasekmės energijų masė. Gali išaugti poreikis keršyti, „atsidėkoti“ už patirtas nuoskaudas ir skausmą, veikti ne meilės keliu, o pykčio, tamsos ir blogio priemonėmis.

Vyraus ir kita, šios savaitės energijų charakteristika, kurios pasireiškimą suvoksime ir priimsime jau kita savo asmenybės dalimi – pasąmone. Čia augs ir stiprės tamsos ir blogio jėgos, visaip besitaikstančios mus pasiekti, įsigauti į mūsų pasaulį, mūsų sąmoningai suvokiamą realybę, paveikti mus ir pakeisti. Būsime didesnės ir stipresnės tamsos jėgų poveikio zonoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tikra istorija. „Lemtinga pažintis traukinyje: vos akimirka – ir būtume nesusitikę“

Per savo intuiciją, nuojautą, sapnus, simbolius ir likimo ženklus gausime kažkokią negatyvią informaciją, kuri dažniausiai turės vienintelį tikslą – suklaidinti mus ir nukreipti nuo teisingo kelio. Blogis skverbsis į mūsų pasaulį, tad teks būti ypatingai budriems. Klaidins įvairūs dalykai, kurie mums trukdys pasitikėti nuojauta, – galime būti pastūmėti į dalykus, situacijas, kuriose tikrai nenorime atsirasti, dalyvauti ir veikti. Šios negatyvios jėgos skatins „teisingumo“ siekį, iškreipdamos tikrąsias vertybes, – galimi kivirčai, riaušės, veiksmai nesuderinami su žmogiškumu. Būsime lengviau pažeidžiami įvairių parazitų, kenkėjų, virusų.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau