Kosmoenergetika: birželio 27–liepos 3 d. energijų kalendorius

Laiminga moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Šią savaitę dalykai, apie kuriuos tik paslapčia svajojome, atrodys lengvai pasiekiami, kelias – trumpesnis, o pastangos, kad kažką gautume – mažesnės“, – tikina kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Daugelyje sričių atsiras viltis, jos vedami veiksime laisviau, greičiau pasieksime tikslą. Mus pasiekiančios energijos ypač intensyviai skatins atsigręžti prie įvairių Dvasinių dalykų.

Mus supančios energijos stiprins ryžtą. Be didelių sunkumų ar pastangų gausime pagalbą iš šalies, svarbu bus tinkamai ir laiku išreikšti ketinimus, motyvus dėl ko imamės vieno ar kito reikalo. Dvasinės praktikos taps aiškesnės, labiau geidžiamos ir lengviau priimamos.

Tai sielos ir dvasios skleidimosi laikas, kurio turėtume nestabdyti, jausdami savyje kažkokį domėjimąsi, norą arčiau ar giliau prisiliesti prie dvasinių dalykų. Labiau trauks subtilesnių vibracijų meno kūriniai – harmoningi, šilti, mieli, atspindintys mūsų vertybių gamą.

Tai metas, kurį galime sėkmingai išnaudoti bet kokių atšalusių, išsisėmusių ar mūsų netenkinančių asmeninių santykių atnaujinimui, atgaivinimui ir papildymui. Pasvarstykime, ko norėtume, apie ką svajojame, ko slapta tikimės ir pasiūlykime tai savo partneriui. Šitaip parodytas dėmesys ir pastangos sulauks ypatingo atsako – galime tikėtis, kad mūsų svajonės išsipildys su kaupu, kad pagaliau būsime išgirsti ir suprasti, kad šalia esantis žmogus atvers savo jautrią sielą, kurią baimindamasis skausmo ar kančios, slėpė ir saugojo nuo kitų.

Ši savaitė palanki šeimos laisvalaikiui ir bet kokiems kūrybiniams užsiėmimams ar projektams. Būsime jautresni mus supančiai gamtai, grožiui, žmonėms, tad bet kas, ko imsimės su įkvėpimu ir noru seksis lengviau ir suteiks daugiau pasitenkinimo. Jeigu tik galime, praleiskime daugiau laiko su mylimais žmonėmis, vaikais ar tėvais, – pajusime gilesnį ryšį, sustiprinsime ir pagerinsime savo santykius, sulauksime palaikymo ir iki tol buvę nesutarimai ar problemos išsispręs lengviau.

TAIP PAT SKAITYKITE: Flirto pamokos ir jo ribos

Veikti reikėtų švelniau, išreikšti kažkokias savo pozicijas – atviriau, diskutuoti, pabandyti įsiklausyti į kitą pusę, į išsakomus reikalavimus ir pasiūlymus. Bet kokioje situacijoje pasistenkime išlikti šališki kitiems, žinodami savo jautrias vietas, supraskime kitus, su jumis susietus ar reikalų turinčius asmenis, ir puoselėkime, saugokime juos nuo skausmingų patirčių. Taip laimėsime patys ir būsime laimingi kartu su kitais.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau