Kosmetikos pristatyme G. Gurevičiūtė atskleidė, kada ir kodėl pradėjo rūpintis oda

Produktų pristatymas / "Amway" nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-19 14:45
Nors įprasta manyti, kad veido oda ima senti nuo 25 ar 30 metų, penktadalis Lietuvos moterų pirmuosius odos senėjimo požymius pastebi dar iki 25-erių, rodo amerikiečių kompanijos „Amway“ užsakymu atlikta Lietuvos moterų apklausa. Taip pat beveik pusė respondenčių odos senėjimo požymius pastebi nesulaukusios trisdešimties. Ir nors oda sensta anksti, net ketvirtadalis lietuvių į tai nekreipia dėmesio.

„Tyrimo rezultatai puikiai atspindi šiuolaikinį moterų gyvenimo būdą – mes daug laiko praleidžiame kondicionuojamose ir šildomose patalpose, nepakankamai judame, netinkamai maitinamės, patiriame daug streso ir įtampos, nenaudojome tinkamos kosmetikos – visi šie veiksniai daro įtaką priešlaikiniam odos senėjimui. Tad jeigu anksčiau odos jaunystė ir elastingumas buvo aktualūs tik moterims, kurioms gerokai virš trisdešimties, šiandien tuo susirūpina merginos, vos perkopusios dvidešimt penkerių metų ribą ar dar anksčiau“, – teigė klinikos „Grožio pasaulis“ estetinės medicinos specialistė Justina Petrulionytė.

Tyrimo rezultatai rodo, kad, besirūpindamos odos jaunyste, Lietuvos moterys didžiausią dėmesį skiria žalingų įpročių atsisakymui, pavyzdžiui, nerūko, vengia tiesioginių saulės spindulių. Tačiau net 25 proc. Lietuvos moterų nedaro nieko, kad pristabdytų odos senėjimo procesus.

"Amway" nuotr.
"Amway" nuotr.

Greitas gyvenimo tempas

Televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė prabangios kosmetikos linijos „Artistry Supreme LX“ pristatyme pasakojo, jog visą gyvenimą džiaugėsi lygia ir stangria oda, tačiau prieš dvejus metus pradėjo pastebėti pirmuosius odos senėjimo požymius.

Supratau, kad jeigu nepradėsiu tinkamai rūpintis veido oda, ji pasens daug anksčiau, negu tikėjausi.

„Kai pradėjau daug keliauti ir daugybę valandų praleisti lėktuvuose, oro uostuose, pradėjau jausti odos dirglumą, sausėjimą, pastebėjau ir pirmąsias raukšleles. Televizinis makiažas situacijos taip pat nepagerino – oda tapo porėta, o šis reiškinys apskritai nebuvo būdingas mano šeimoje. Supratau, kad jeigu nepradėsiu tinkamai rūpintis savo veido oda, ji pasens daug anksčiau, negu tikėjausi. Tad nors man dar tik trisdešimt, jau pradėjau naudoti specialią kosmetiką, kuri padeda sustabdyti odos senėjimo procesus ir išlaikyti odos gyvybingumą“, – kalbėjo G. Gurevičiūtė.

Anot televizijos laidų vedėjos, jos jaunos odos receptas susideda iš trijų pakopų: odos išorinio drėkinimo, veido raumenų stiprinimo ir sveiko gyvenimo būdo. Gintarė naudoja kosmetiką, kuri sudrėkina jos sausą odą; kas rytą pati daro veido masažą; taip pat sportuoja, yra vegetarė – taigi daržovių jos valgiaraštyje gausu.

G. Gurevičiūtė įsitikinusi – odos jaunyste reikia pradėti rūpintis dar tada, kai tik pastebime pirmuosius veido odos senėjimo požymius.

„Mano gražios odos receptas paprastas – visą gyvenimą stengiausi sveikai maitintis, judėti, gerti pakankami skysčių, vengti žalingų įpročių. Tačiau vien sveiko gyvenimo būdo nepakanka, antra svarbi dalis – veido raumenų masažai ir tonuso palaikymas. Aš esu smulkaus sudėjimo, neturiu didelio poodinio sluoksnio, tad mano oda yra linkusi suglebti. Na ir galiausiai, ne mažiau svarbus žingsnis – kokybiška kosmetika. Nors visą gyvenimą iš viso nenaudojau jokių kremų, nes maniau, kad gražiai odai užtenka tik sveikos gyvensenos ir natūralių priemonių, dabar supratau, kad tai – netiesa“, – pasakojo G. Gurevičiūtė.

"Amway" nuotr.
"Amway" nuotr.

Odos bioritmai – raktas į odos jaunystę

Estetinės medicinos specialistė J. Petrulionytė pabrėžė, kad viena iš odos senėjimo priežasčių – sutrikę natūralūs odos energijos procesai arba kitaip – bioritmai.

„Odos bioritmai veikia kiekvieno žmogaus odos būklę: riebumą, sausėjimą, veido temperatūrą. Odos funkcijos veikia geriausiai, kai jos ritmai sinchronizuoti ir energizuoti, tuomet oda atrodo jauniausiai. Vykstant natūraliam senėjimo procesui bioritmai išsibalansuoja ir trikdo tinkamą organizmo veiklą, todėl veido odos atsinaujinimo procesai lėtėja. Sutrikus bioritmų veiklai ląstelės praranda energiją, todėl oda greičiau pavargsta, praranda gyvybingumą. Ji praranda savo natūralias galias apsaugoti save dienos metu ir atsistatyti naktį.“

Specialistė teigė, kad tinkamas gyvenimo būdas ir kokybiška kosmetika gali padėti atitolinti senėjimo procesus ir sugrąžinti ląstelėms prarastą energiją.

„Ieškodamos kosmetikos priemonių, kurios gali išsaugoti odos jaunystę, jų sudėtyje ieškokite antioksidantų ir vitaminų – jie padeda apsaugoti odos ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio ir padeda odai natūraliai save atstatyti. Labai svarbūs ir natūralūs aliejai bei lipidai, kurie apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dar viena svarbi sudedamoji dalis – kamieninės augalų ląstelės, kurios regeneruoja odą. Visų šių sudedamųjų dalių galite rasti „Artistry Supreme LX“ odos priežiūros priemonių linijoje, skirtoje kovai su odos senėjimo procesais“, – teigė J. Petrulionytė.

"Amway" nuotr.
"Amway" nuotr.

Ypatingų savybių, padedančių odos jaunystei, turi gėlė gardenija.

„Artistry Supreme LX“ – tai veido odos priežiūros rinkinys, kurį sudaro regeneruojantys veido ir paakių kremai. Šie produktai praturtinti gardenijos gėlės (Gardenia Grandiflora) ekstraktu, „CellEffect24“ komplekso mišiniu ir 24 karatų aukso dalelėmis.

„Artistry“ mokslininkai ištyrė daugiau nei 300 augalų iš viso pasaulio, kol atrado, kad ypatingų savybių, padedančių odos jaunystei, turi gėlė gardenija. Jie distiliavo gėlės kamienines ląsteles, kurių grynasis ekstraktas veikia veido odos ląsteles ir atstato jų natūralius bioritmus bei grąžina odai prarastą energiją. Tokiu būdu veido ir paakių odos būklė yra ne tik atstatoma, bet ir atjauninama. „Artistry Supreme LX“ gali būti naudojamas tiek ir kaip prevencinė priemonė, siekiant sustabdyti odos senėjimo procesus, tiek ir siekiant minimizuoti ar pašalinti odos senėjimo veide paliktas žymes“, – kosmetikos linijos pristatyme teigė „Artistry“ odos priežiūros priemonių ekspertas Andrzejus Sawicki.

„Spinter tyrimai“ 2017 metų rugpjūčio mėn. atliko reprezentatyvų Lietuvos moterų tyrimą, kurio metu buvo apklausta 531 respondentė.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai