Kosmetikos pristatyme apsilankiusi Liveta Kazlauskienė: „Kažkada viskas tilpdavo į delną“

Renginio akimirka / Loretos Kondratės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-01 12:59
Rožės, perlai, ikrai, auksas, krištolas – tokie ir daugybė kitų prabangių sudedamųjų dalių yra ispaniškoje kosmetikoje, sužavėjusioje ne vieną žinomą Lietuvos žmogų.

„Veido oda visuomet reikalauja ypatingo dėmesio, todėl naujoves mėginu atsargiai, bet priemonės su auksu ir skvalenu tiesiog atėmė žadą“, – su šypsena kalbėjo „FR-Haut“ renginyje, surengtame Kauno restorano „Floros simfonija“ vasaros sodelyje, apsilankiusi dainininkė Liveta Kazlauskienė.

Ji, kaip ir daugelis savimi besirūpinančių moterų, grožio priemonių lentynėlėje turi įvairiausių gėrybių – nuo kūną masažuojančių dušo želė iki jautriausius odos lopinėlius puoselėjančių eliksyrų.

Loretos Kondratės nuotr.
Loretos Kondratės nuotr.

„Kažkada naudotos kosmetikos priemonės tilpdavo į delną. Lūpų dažai, tušas, akių vokų šešėliai... O dabar viskam, ką turi, reikia atskiros spintelės! Ir dažnai net ne vienos!“ – kalbėjo žinoma atlikėja.

Renginių organizatorė Kristina Kaikarienė patikino – ji stengiasi rinktis profesionalias veido bei kūno priežiūros priemones, kurias galima naudoti ir namuose. Pašnekovė nedvejojo – įsigilinti į to, ką naudoji kasdien, sudėtį yra būtina. Be to, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kas kosmetiką sukūrė.

„Pirmiausia mane įtikina mokslinių tyrimų rezultatai, o panaudojęs priemones maždaug mėnesį jos efektyvumą patikrini ir pats“, – sakė K. Kaikarienė.

Loretos Kondratės nuotr.
Loretos Kondratės nuotr.

Net būdama labai pavargusi ji būtinai nusivalo makiažą ir sudrėkina veido bei dekoltė odą kremu.

„Valymas, maitinimas ir drėkinimas. Be to – nė dienos! Atrodo, tiek daug apie tai kalbama, bet... dažnai pamirštama. Odai reikia kasdieninių ritualų!“ – patikino K. Kaikarienė.

Naujų SPA linijų pristatymui vadovavęs renginių vedėjas Dainius Martinaitis pabrėžė, jog „Brangakmeniais“ ir „Gėlėmis“ pavadintas kosmetikos naujoves lietuviai turėjo galimybę išmėginti pirmieji Europoje.

„O juk ji dar net nėra pristatyta toje šalyje, kurioje buvo sukurta“, – patikino D. Martinaitis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai