Kosmetikos liniją sukūrusi Lady Gaga praskleidė uždangą – dalijasi vaizdo įrašu

Lady Gaga pristato savo kosmetikos liniją
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-09 22:14
JAV atlikėja ir aktorė Lady Gaga antradienį gerbėjus pradžiugino reklaminiu vaizdo įrašu. Kosmetikos liniją sukūrusi garsenybė pristatė pirmuosius „Haus Laboratories“ modelius ir kosmetikos spalvų paletę.

Atvirame interviu su „Bof“ Gaga detaliau papasakojo apie savo sukurtą kosmetikos liniją. Pavadinimą „Haus Labaratories“ įkvėpė ankstyvasis Gagos kūrybos laikotarpis. Dabar ji prisimena, kai dar beveik paauglė šlaistėsi žemutinio Manhatano gatvėmis. Tuomet būsima garsenybė „puošėsi“ išskirtiniu makiažu, įsigytu paprasčiausioje parduotuvėlėje. Vėliau jos įvaizdis tapo skiriamuoju Gagos ženklu. 

Nuo rugsėjo bus galima įsigyti Lady Gagos kurtus lūpų blizgius, lūpų apvadus ir kitas priemones. 

Naujausią reklaminį vaizdo klipą Gagai kūrė Danielis Sannwaldas. 

„Spalvos – visiškai besikeičiančios – tai yra jėga, tai yra gražu ir būtent taip aš galiu save išreikšti, kurdama kosmetiką“, – sakė atlikėja, pridėdama, jog naujoji jos kolekcija pasirodys jau visai netrukus.

Kartu su atlikėja dirbo 15 žmonių komanda – nuo grožio industrijos veteranų iki „Zynga“ kompanijos įkūrėjų („Zynga“ – mobiliesiems skirtų žaidimų kūrėjas, kuris slypi už populiariojo „Farmville“ – aut. past.). 

Naujausi straipsniai