„Kortų namelio“ žvaigždės Robin Wright žydėjimo metas

Robin Wright / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-17 15:00
Sakoma – gyvenimas nelaukia. Vos pasijutę suaugusiais, trokštame šeimos ir karjeros. Deja, skubėjimas ir dideli lūkesčiai dažnai atneša skyrybas, apatiją sau ir darbui. Tiesa, vieni, kaip aktorė Robin Wright (49 m.), į praeitį nesigręžioja ir baigdami penktą dešimtį verčia naują, bene gražiausią gyvenimo puslapį.

Su vienu svarbiausių gyvenimo vyrų, aktoriumi Seanu Pennu, moteris susipažino filmo „Nuolankumo būsena“ (angl. „State of Grace“) filmavimo aikštelėje. Jai tuomet buvo dvidešimt treji, jam – dvidešimt devyneri. Po metų aktorė pajuto, kad laukiasi. Porai gimė dukra Dylan Frances, dar po dvejų – sūnus Hopperis Jackas. Netrukus Robin ir Seanas susituokė.

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.

„Nutarėme, kad abu dirbti negalime. Kažkuris vienas turėtų būti su vaikais. Kadangi tuo metu vyras uždirbo daugiau nei aš, nuspręsti, kuris iš mūsų sustabdys karjerą, nebuvo sunku.

Pasakiau, kad jis eitų dirbti, o aš liksiu namie su mažyliais“, – žurnalistams pasakojo aktorė.

Kurį laiką Robin ir Seanas sutarė puikiai, manė, kad jiems lemta būti viena tų retų, tvirtų Holivudo šeimų. Deja, jau 2007-aisiais pasigirdo kalbų apie oficialias skyrybas. Tai juodu gyvendavo kartu, tai atskirai, kol galų gale 2010 metais buvo sutvarkyti visi skyrybų dokumentai.

Taip pat skaitykite: Susipažinkite: Rhiannon Taylor – moteris, sukūrusi verslą, už kurį jai moka prabangiausi viešbučiai

Aiškių šeimos žlugimo priežasčių neįvardija nei vienas, nei kitas. „Gerbiu buvusį vyrą ir mūsų vaikus, todėl apie praeities džiaugsmus ir barnius nepasakosiu. Tikiu, kad buvome kartu ne tik dėl to, kad pasaulyje atsirastų dar du nuostabūs žmonės, bet ir tam, kad išmoktume mylėti... Kad kitą kartą, kai sutiksime savęs vertą žmogų, tai darytume teisingai“, – viename interviu sakė R. Wright.

Tiesa, iš S. Penno žurnalistams pavyko sužinoti kai ką daugiau. Sausį žurnalui „Esquire“ jis sakė, kad po dviejų santuokų (dar prieš vesdamas R. Wright buvo sukūręs šeimą su garsiąja dainininke Madonna), tikroji partnerystė ir meilė jį sieja tik su dabartine širdies drauge aktore Charlize Theron.

„Taip, prie altoriaus žengiau su dviem moterimis, tačiau šį kartą viskas būtų kitaip. Jei susituoktume, ši sąjunga būtų vienintelė ir tikroji“, – tvirtina S. Pennas. 

Beje, iki sutikdamas Charlize, tam pačiam žurnalui aktorius yra sakęs, kad per visą gyvenimą jo nuoširdžiai nemylėjo nė viena moteris... Po keturiolikos santuokos metų nemažas akmuo į Robin Wright daržą?..

Įdomu, ką po keleto metų sakys trisdešimt ketverių aktorius Benas Fosteris (žinomas iš filmų „Išlikęs gyvas“, 2013; „Mechanikas“, 2011). Tai su juo aktorė mėgina kurti naują šeimą. „Jaučiuosi laiminga kaip niekad. Jis skatina mane pasitempti, atskleisti geriausius bruožus“ ir ne tik... „tikriausiai damai nepridera taip kalbėti, tačiau dar niekada gyvenime nesu patyrusi tokio didžiulio malonumo mylėdamasi“, – atviravo Robin Wright.

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.

Tiesa, jos ir svajonių vyro santykius taip pat buvo užtemdę tamsūs debesys. Pernai susižadėję, juodu jau buvo trumpam išsiskyrę, tačiau neseniai ir vėl susitaikė. Gal ir ne veltui aktorė pripažino, kad net būdama keturiasdešimt devynerių, turėdama dviejų santuokų patirtį, turi daug ko išmokti. „Praėjo daug laiko, kol subrendau kaip moteris, pradėjau suprasti, kas yra meilė. Dar daug ko reikės išmokti. Bet, žinote, dėl to gyvenimas ir yra nuostabus!“

Plačiau apie garsios aktorės Robin Wright gyvenimo užkulisius skaitykite 20-ajame savaitraščio „Ji“ numeryje!

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.

Naujausi straipsniai