„Kortų namelio“ žvaigždė Robin Wright ištekėjo už 20 metų jaunesnio mylimojo

Robin Wright / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-14 10:58
Amerikiečių aktorė ir režisierė Robin WRIGHT (52) savaitgalį ištekėjo už mylimojo mados namų „Saint Laurent“ ryšių su VIP klientais vadybininko Clemento Giraudeto (31). Ši santuoka aktorei – trečioji. Gandai, kad pora sumainė, žiedus socialinėje erdvėje sklandė jau nuo kovo mėnesio.

Įtarimas kilo po to, kai Clementas ir Robin buvo pastebėti Paryžiuje, futbolo varžybose tarp Madrido „Real“ ir prancūzų „PSG“ komandų „Parc des Princes“ stadione. Abu jie mūvėjo vienodus žiedus ant bevardžių pirštų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tačiau tikrosios tuoktuvės įvyko šį savaitgalį. Pora amžiną meilę prisiekė itin slaptoje ceremonijoje, praneša People. Nuotaka vilkėjo bohemiško stiliaus suknelę.

„Tai buvo intymios vestuvės. Robin norėjo, kad šventės dėmesio centre išliktų jie, o ne pasiruošimas šventei“, – skelbė minėtas naujienų portalas. R. Wright duktė Dylan Penn socialinio tinklo paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti kaip šventės svečiai linksminasi grojant „Gipsy Kings“ atliekamai muzikai.

Weddin vibes ????????????????

A post shared by Dylan Penn (@iamdylanpenn) on

Pora susipažino 2017 m. gegužę Kanų kino festivalio metu, pirmą kartą juodu kartu pastebėti taip pat futbolo varžybose Paryžiuje praėjusį rugsėjį. Kalėdinį laikotarpį jiedu praleido Tahoe kurorte Kalifornijoje, „Squaw Valley resort“ viešbutyje.

Clement Giraudet dirbo ir su tokiais garsiais mados ženklais kaip „Christian Dior Couture“, „Balmain“. Vyras be prancūzų kalba anglų ir ispanų kalbomis.

R. Wright 20 metų buvo susituokusi su aktoriumi Seanu Pennu (57). Tai buvo antroji jos santuoka, kurios metu porai gimė du vaikai: duktė Dylan (27) ir sūnus Hopperis (25) Jiedu išsiskyrė 2010-aisiais. Atgauti gyvenimo džiaugsmą Wright padėjo santykiai su gerokai jaunesniu kolega Benu Fosteriu (37) („Nė su vienu vyru tiek nesijuokiau, nesikalbėjau, neskaičiau ir nesilankiau vakarėliuose“), nors po dviejų bandymų susižadėti jie 2015-aisiais pasuko savo keliais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai