„Kortų namelio“ žvaigždė Robin Wright išsikovojo, kad jai mokėtų tiek pat kiek ir Kevinui Spacey

Robin Wright ir Kevinas Spacey seriale „Kortų namelis“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-19 10:19
Populiaraus serialo „Kortų namelis“ („House of Cards“) žvaigždė Robin Wright (50 m.) išsikovojo tokį patį atlyginimą, kokį gauna ir jos vyrą seriale vaidinantis Kevinas Spacey (56 m.).

Kiek tiksliai dabar uždirba Robin Wright nėra žinoma, tačiau 2014-aisiais būta duomenų, kad už vieną seriją Kevinas Spacey gaudavo po 500 tūkst. JAV dolerių (443 tūkst. eurų), o Robin Wright – 420 tūkst. JAV dolerių (372 tūkst. eurų).

Tai reiškia, kad nusifilmavęs viename sezone Kevinas Spacey savo banko sąskaitą papildydavo 6,5 mln. JAV dolerių (5,7 mln. eurų), kai tuo tarpu Robin Wright, kurios vaidmuo buvo lygiavertis, gaudavo net milijonu mažiau – 5,46 mln. JAV dolerių (4,8 mln. eurų).

„Pripažinkime, tai pandemija – moterys uždirba mažiau nei jų kolegos vyrai už tą patį darbą. Ir privalai juos dėl to sugėdinti, ką aš neseniai ir padariau su savo serialo kūrėjais – pasakiau, kad noriu gauti tiek pat kiek gauna Kevinas“, – „Marie Claire“ sakė aktorė.​

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: George'as Clooney apie lyčių nelygybę Holivude: vyriški vaidmenys lengvai pakeičiami į moteriškus

„Tai buvo tobulas pavyzdys... Yra labai mažai filmų ar televizijos serialų, kur vyras, patriarchas, ir moteris yra lygūs. Ir tokie personažai yra „Kortų namelyje“, – sakė aktorė. – Žiūrėjau į statistiką ir pamačiau, kad Kler Andervud personažas populiaresnis nei Frenko jau kurį laiką. Taigi aš pradėjau nuo to – pasakiau (serialo kūrėjams), kad „jūs geriau mokėkite man daugiau, arba aš apie tai prabilsiu viešai“. Ir jie sutiko.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Robin Wright internetinės televizijos „Netflix“ seriale „Kortų namelis“ vaidina nuo pat serialo pradžios 2013 metais. 2014-aisiais Robin Wright už vaidmenį šiame seriale gavo „Auksinį gaublį“ kaip geriausia pagrindinė draminio serialo aktorė, po metų tokio paties įvertinimo sulaukė ir jos kolega Kevinas Spacey.

TAIP PAT SKAITYKITE: Charlize Theron derasi dėl vaidmens, turėjusio tekti Bradui Pittui

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai