Koronavirusu užsikrėtusi Eleonora Sebrova: „Labai išsigandau dėl mamos“

Eleonora Sebrova / „Mila Nova“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Koronavirusas neaplenkė ir dainininkės Eleonoros Sebrovos (36). Portalui Žmonės.lt žinoma moteris pasakojo jau aštuonias dienas esanti saviizoliacijoje ir šiuo metu laukianti, kada galės atlikti pakartotinį testą. „Labai džiaugiuosi, jog reagavau greitai ir vos pajutusi lengvus simptomus, kreipiausi pagalbos. Mano mama, su kuria prieš karantiną dažnai būdavome kartu, priklauso rizikos grupei, tad viskas galėjo baigtis kur kas liūdniau“, – pasakojo E.Sebrova.

Dainininkė, kuriai pasireiškė lengvi simptomai, sakė, kad visu karantino laikotarpiu stengėsi kuo mažiau kontaktuoti su aplinkiniais. Deja, ir rekomendacijų laikymasis nepadėjo išvengti šiuo metu itin gajaus koronaviruso.

„Labai išsigandau dėl mamos, tačiau greit įsijungė racionalus mąstymas. Su ja buvau sumažinusi susitikimų skaičių ir laikiausi visų privalomų taisyklių.  Todėl džiaugiuosi bent tuo, kad mamą apsaugoti man pavyko. Žinau, kad virusas dabar paliečia vis daugiau žmonių, todėl noriu skatinti visus saugoti ne tik save, bet ir artimuosius“, – kalbėjo Eleonora.

E.Sebrova šiuo metu gydosi namuose ir sako, jog didžiausias palengvėjimas tas, kad nė vienas žmogus, su kuriuo ji matėsi prieš pajausdama primuosius simptomus, neužsikrėtė.

Eleonora Sebrova / „Mila Nova“ nuotr.

„Menkas juokas, kai ant tavęs krenta atsakomybė ne tik prieš save, bet ir prieš kitus. Aš labai rimtai pažvelgiau į situaciją, greitai paskambinau asmenims, su kuriais turėjau bent menkiausią kontaktą. Didžiulis palengvėjimas yra tas, jog nė vienas neužsikrėtė“, – teigė pašnekovė. 

Dalydamasi savo istorija Eleonora sakė siekianti žmones skatinti netikėti sąmokslo teorijomis apie Covid-19.

„Tai – mažiausia, ką galiu padaryti dėl savęs ir kitų. Šis metas yra toks, jog geriau atsiriboti nuo galimų susitikimų, darbo. Meno žmonės tikrai išgyvena nuopuolį, yra priversti stabdyti veiklą, tačiau sveikata – brangesnė už pinigus“, – pridūrė ji.

Eleonora Sebrova / Tomo Janulevičiaus nuotrauka

E.Sebrova šiuo metu stengiasi kuo daugiau ilsėtis, tačiau prisipažįsta, kad jos galva kupina įvairiausių idėjų.

„Mano planuose – kūno ir sielos akademija, kur rinksis skirtingi savo srities profesionalai. Joje galėsite atrasti savo širdžiai malonios veiklos – mokytis atlikti makiažą, lankyti meditacijos pamokas, pasinerti į muzikos pagrindus. Pati neseniai praėjau Mindfulness instruktorės mokymus. Tai puiki streso valdymo programa, kuri padeda žmonėms sumažinti nuovargį, valdyti stresines situacijas, skatinti produktyvumą“, – prasitarė moteris.

Eleonora Sebrova / „Mila Nova“ nuotr.

Pasak jos, gyvenimas nestovi vietoje, net jei namų sienos kai kam ir gali tapti kalėjimu, internetas suteikia laisvę planuoti ateities darbus, kai kuriuos net įgyvendinti galima virtualiu būdu.

„Pirmoje vietoje yra sveikata, na, o po to – visa kita. Galbūt saugios galimybės namų palikti ir nelabai turime, tačiau nereikia sau leisti pasiduoti niūroms mintims. Aš pati, kai turiu laisvo laiko, investuoju jį į savęs tobulinimą bei muziką. Tai – mano pasirinktas gyvenimo būdas. Kol kas net mintis nekiltų planuoti koncertų ar pasirodymų, bet yra muzikinių darbų, kurie tik ir laukia paskutinių mano prisilietimų“, – šypsojosi Eleonora.

Eleonora Sebrova (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau