Koronavirusu užsikrėtęs Edmundas Jakilaitis atvirai: „Štai kaip serga 44,5 metų, pasiskiepijęs vyras“

Edmundas Jakilaitis / Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žurnalistas, prodiuseris ir laidų vedėjas Edmunas Jakilaitis pastarąsias dienas leidžia atsiskyręs nuo šeimos – vyrui nustatytas koronavirusas.

Jau beveik savaitę izoliacijoje gyvenantis E.Jakilaitis socialiniame tinkle „Facebook“ papasakojo apie savo ligos eigą ir paragino sekėjus skiepytis.

„Šiek tiek apie tai, kaip apsikrėtęs koronavirusu serga 44,5 metų, reguliariai sportuojantis, kartais „žalingų įpročių“ nevengiantis, 193 cm ūgio ir 93 kg svorio, dukart Comirnaty vakcina skiepytas vyras“, – įrašą pradėjo žurnalistas.

„Pirmus simptomus pajutau pirmadienį – šiek tiek perštėjo gerklę, atsirado sloga, keliskart nusikosėjau.

Antradienį sloga ir kosulys kiek paintensyvėjo – pasidariau greitajį testą, o trečiadienį nuvykau PGR testo – abu teigiami.

Izoliuojuosi kaime ir dirbu nuotoliu.

Trečiadienį ir ketvirtadienį nemaloni sloga dar laikėsi, o vakar beveik neliko, kaip ir kosulio, todėl išėjau į mišką prasieiti. Nesutikęs anei žvėries, anei žmogaus, sparčiu žingsniu nuėjau daugiau nei 10 km.

Vakare pasikūriau pirtį.

Po to atskriejo maloni žinia iš Varšuvos, tad leidau sau atsikimšti vyno.

Šiandien vėl 10 km spėriu žingsniu, o ryt jau galvoju prasibėgti.

Dar reikia paskutinį kartą šiais metais pamaitinti bites, bet gal kitą savaitę – laiko iki saviizoliacijos pabaigos dar pakankamai.

Viskas. Tiek tos ligos.

Todėl sakau – skiepykitės! Skiepai veikia“, – ragino E.Jakilaitis.

Šiek tiek apie tai, kaip apsikrėtęs koronavirusu serga 44,5 metų, reguliariai sportuojantis, kartais “žalingų įpročių”...

Posted by Edmundas Jakilaitis on 2021 m. lapkričio 6 d., šeštadienis

Anksčiau portalui 15min.lt E.Jakilaitis pasakojo, jog dėl užklupusios ligos koregavosi jo darbotvarkė. Pavyzdžiui, E.Jakilaitis turėjo lankytis Varšuvoje, tarptautiniame televizijos produkcijos festivalyje „Heart of Europe“, kur dalyvauja dešimt valstybių iš centrinės Rytų Europos, o LRT televizija yra pateikusi „Nacionalinę ekspediciją“ kaip vieną iš konkurso dalyvių.

„Keletas dalykų, žinoma, nukentėjo. Aišku, nuotoliniu dirbti jau esame pripratę, bet tokiu būdu negali padaryti tam tikrų įsipareigojimų, kurie neįmanomi per ekraną.

Kiekvieną dieną būnu ką nors susiplanavęs. Ketvirtadienį turėjau vykti į Valdo Adamkaus knygos pristatymą, savaitgalį turėjau Klaipėdoje moderuoti konferenciją. Yra įsipareigojimų, bet nieko nepakeisi. Belieka tik dirbti namuose“, – portalui 15min.lt teigė pašnekovas.

Edmundas Jakilaitis ir Rasa Jakilaitienė / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

 Edmundas izoliavosi savo sodyboje, atsiskyręs nuo artimųjų.

„Turiu puikų internetą ir darbuojuosi sau. Kaime yra galimybė išeiti į mišką, nes nėra nė vieno žmogaus. Tokiu būdu nepažeidžiu saviizoliacijos reikalavimų, o mieste to daryti negalėčiau“, – džiaugėsi jis.

Žurnalisto šeimos nariams koronavirusas bent jau kol kas nediagnozuotas.

„Žmona darėsi greitąjį testą, jo rezultatas buvo neigiamas. Dabar užsiregistravo antigeno testui, bet gavo vietą tik kitą savaitę. Manau, kad yra tikimybė, jog ji nuo manęs užsikrėtusi“, – neatmetė E.Jakilaitis.

Skaitykite daugiau