Koronavirusu užsikrėtė verslininkės Dainos Bosas šeima: „Koronos nėra, kol pats nesusiduri“

Daina ir Antanas Bosai / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-03 11:52
Antradienį verslininkė Daina Bosas (49) pranešė, kad susirgo koronavirusu. Teigiamo testo rezultato sulaukė visa Bosų šeima – jaunėle dukra Magdalena ir moters sutuoktinis Antanas Bosas (65).

Žinią, kad visa šeima užsikrėtė koronavirusu, D.Bosas paskelbė socialiniuose tinkluose.

„Noriu pasakyti, kad pasidarėm testą. Visgi koronos nėra tol, kol pats su ja nesusiduri. Ne tik aš sergu, bet ir visa šeima serga. Tiek aš, tiek mano vyras ir dukra. Tiesa, jie besimptomiai, o man prasčiau“, – prisipažino D.Bosas. 

Daina Bosas pasakojo, kad jos savijauta pablogėjo šeštadienį. Moteris ragino aplinkinius labiau saugoti save. 

„Koronaviruso infekcija nemalonu sirgti, kaip ir kokia kita peršalimo liga. Ar gripo, ar peršalimo. Būkite sveiki ir saugokite save“, – palinkėjo verslininkė.

Vienas iš simptomų – nebejaučia skonio 

D.Bosas papasakojo, kokius jaučia ligos simptomus, tačiau pabrėžė, kad pas kiekvieną sergantįjį jie kitokie. „Stipriai kosčiu, turiu temperatūros. Nieko neskauda, nelaužo kaulų. Tačiau pats nemaloniausias dalykas – visų skonio jutiklių praradimas. Neįsivaizduoju, kaip gaminsiu valgyti, kaip mėgausiuos maistu“, – kalbėjo Daina.

Moteris pasakojo, kad prieš mėnesį jos sutuoktinis skiepijosi nuo gripo, o ji atsisakė. D.Bosas svarstė, kad galbūt tai ir yra priežastis, kodėl jos vyras nejaučia jokių koronaviruso simptomų.

„Apie ką negaliu nustoti galvoti, tai visgi apie tai, kad mano vyras skiepijosi nuo gripo prieš mėnesį. Ir mes su juo susiginčijome, aš sakiau, kad nesiskiepysiu, o jis pasiskiepijo. Galbūt tai niekaip nesusiję, bet aš negaliu nustoti apie tai galvoti. Kaip jis, būdamas 65 metų, dabar yra besimptomis, o aš su simptomais. Gal čia sutapimas, bet aš kitą kartą skiepysiuosi nuo gripo“, – kalbėjo D.Bosas.

Moteris stebėjosi, jog didelė dalis visuomenės iki šiol nesupranta situacijos rimtumo.

„Šitos nesąmonės turi liautis. Neigimas ir abejonės greitai dingsta, kai korona spiria į užpakalį. Kaip mat drąsa išgaruoja. Aš jums prisiekiu, nė vienas iš jūsų nenorėtų sužinoti, kokia forma korona pakutens jus. Kiek žmonių, tiek istorijų. Linkiu grįžti į protą ir netrukdyti medikams dirbti“, – tikino ji.

Naujausi straipsniai