Koronavirusu sirgusi „Lietuvos balso“ dalyvė į repeticiją atvyko nepasiruošusi: „Scenoje supratau, kad nieko nebeatsimenu“

Dovilė Davidavičiūtė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-21 13:09
Sekmadienio LNK „Lietuvos balso“ nokautų laidoje paaiškės visi dalyviai, jau kitą savaitę dainuosiantys duetuose – juos nuo finalo skirs vos vienas žingsnis.

Patekti tarp savo mokytojo favoritų siekia ir Dovilė Davidavičiūtė. Dar aklųjų perklausų etape Dovilė pasakojo savo gyvenimo istoriją – prieš aštuonerius metus pastojusi tuomet vos dešimtoje klasėje, muzikines svajones buvo priversta šiek tiek atidėti. Tačiau dabar Dovilė jau dviejų vaikų mama, o vaikams paaugus, pagaliau nusprendė, kad būtent šis laikas yra tinkamiausias įgyvendinti savo svajonę būti scenoje.

Dovilė Davidavičiūtė / LNK nuotr.
Dovilė Davidavičiūtė / LNK nuotr.

„Tuomet maniau, kad būsiu supermama, kad lengvai užbaigsiu mokslus, kad abu su vyru dirbsime ir viskas bus gerai. Ir iš tikrųjų nebuvo man sunku, nes aš tuomet buvau durna. O dabar yra sunkiau, nes daugiau dalykų atėjo į galvą, kažką bandau atitaisyti, kažką daryti geriau. Bet esu dėkinga už tai, kaip viskas susiklostė.

Dabar viskas paprasčiau man, nes vaikai užaugę, o aš vis dar turiu gazo. Man svarbu būti pripažintai, kaip gerai vokalistei, artistei, dainininkei. Nuo vaikystės aš žinojau, kad turiu būti dainininkė. Noriu parodyti pavyzdį ir savo vaikams ir sau įrodyti, kad kažką galiu. Svarbiausias mano tikslas, kad mokytojai išgirstų, jog aš gerai dainuoju“, – sako Dovilė.

Dovilė Davidavičiūtė / LNK nuotr.
Dovilė Davidavičiūtė / LNK nuotr.

Mokytojai tikrai išgirdo ir mergina nokautų scenoje kausis Justino Jaručio komandoje. Tačiau būtent šiai dalyvei pasiruošimas buvo sudėtingiausias. Likus kelioms savaitėms iki filmavimo, Dovilė užsikrėtė koronavirusu ir iki paskutinės akimirkos nežinojo, ar tęs savo kelionę projekte. Vis tik dalyvė pasveiko, atgavo jėgas ir pasirodė generalinėje repeticijoje, tiesa, visiškai nepasiruošusi.

 

Dovilė Davidavičiūtė / LNK nuotr.
Dovilė Davidavičiūtė / LNK nuotr.

„Prie tokių aplinkybių buvo sunku ruoštis. Mokiausi naktimis, bet vis tiek nepavyko iki galo išmokti žodžių. Šitai dainai reikia atiduoti visą save, tiesiog sprogti, bet aš neatiduodu ir tai mano didžiausia bėda. Jei atiduočiau viską, scenoje sprogtų kolonėlės, lūžtų grindys. Mokiausi aš tuos žodžius ir atrodo, kad viską atsiminiau, bet atsistojau ant scenos ir supratau, kad nebemoku“, – prieš lipimą į nokautų sceną pasakoja Dovilė.

Tokia situacija ne juokais išgąsdino ir nuliūdino dalyvės mokytoją.

„Generalinėje repeticijoje ji žodžius skaito iš telefono. Žiauru. Šitai dainai reikia labai daug energijos ir labai daug sprogimo, ką ji, manau, kad tikrai turi. Bet pasirodymas bus tik vienas. Ji turi vieną progą parodyti, ką gali, daugiau šansų nebebus, arba padarys arba nepadarys“, – susirūpinęs kalbėjo Justinas Jarutis.

Naujausi straipsniai