Koronavirusu persirgusi Juozo Butnoriaus šeima jau laukia švenčių: jos bus ypatingos

Juozas Butnorius su šeima / Laura Grice Foto
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-10 08:12
„Šiemet šventės pas visus bus kiek kitokios, bet mes manome, kad dėl to nereikia jų visai „nurašyti“, – bus kitaip, bet galbūt ne ką blogiau?“ – šypsosi atlikėjas, grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius (34). Su Žmonės.lt jis dalijasi savo šeimos fotosesija, kurioje įsiamžino su pagausėjusia šeima – nuotraukose pozuoja ir prieš tris mėnesius gimusi dukrelė Agota.

Atlikėjas šias Kalėdas sutiks su pagausėjusia šeima – rugpjūčio pabaigoje jam ir žmonai Gražinai gimė dukrelė Agota. Taigi šventinėje šeimos fotosesijoje pozavo jau penkiese – ir su penkiamečiu Matu, ir su aštuonmete Karolina.

Juozas juokiasi, kad teoriškai šios šventės turėtų būti labai ramios, nes dėl koronaviruso pandemijos negalės lankyti giminaičių ir draugų, tačiau koks gi gali būti ramumas, kai namuose – trys vaikai?

„Manau, tikrai netrūks šurmulio. Per šventes lankydavome mano ir Gražinos giminaičius, tačiau šiemet to nebus – turime saugoti vienas kitą, juk tėvai vyresnio amžiaus, negalime rizikuoti“, – teigia Klaipėdoje su šeima gyvenantis atlikėjas.

Juozas atvirauja, kad jam su koronavirusu susidurti teko asmeniškai – juo persirgo visa šeima: „Vaikams buvo lengva forma, o mes su žmona sirgome rimčiau. Džiaugiuosi, kad viskas jau praeityje.“

Juozas Butnorius su šeima / Laura Grice Foto
Juozas Butnorius su šeima / Laura Grice Foto

Kas žadėta, bus ant delno padėta

Grįždamas prie švenčių temos, J.Butnorius pasakoja, kad vaikystėje eglutę puošdavo Kalėdų išvakarėse, tad ryte, juokiasi jis, „ištikdavo smūginis švenčių efektas“, – ne tik iš vakaro išpuošti namai, bet ir po egle rastos dovanos sukeldavo bangą gerų emocijų.

„Aš gal ir dabar mieliau rinkčiausi tokį variantą, bet žmona niekaip nesutiktų, – juokiasi Juozas. – Ji, man rodos, dar lapkritį pradėjo pirkti visokias smulkmenėles ir galvoti, kaip puoš eglutę bei namus. Jai tie dalykai labai svarbūs ir norisi ilgesnio laiko pasidžiaugimui, tad teko ieškoti kompromiso – tai padarėme prieš keletą dienų.“

Kiekvieni metai būna kažkuo ypatingi. Šiemet mes sulaukėme Agotėlės.

Vyras juokiasi, kad eglutę puošė visa šeima, tačiau žmona po to darbą „pakoregavo“: „Ji nori, kad viskas atrodytų taip, kaip įsivaizduoja, turi aiškią viziją, tad mes pasilinksminome, o Gražina viską padarė pagal save, tobulai gražiai.“

Šie metai – bene pirmieji, kai renginių versle besisukantis J.Butnorius per šventes neturės darbo ir bus namuose. Tai, anot atlikėjo, labai neįprasta jam patirtis, tačiau kartu ir proga pasimėgauti tokia išskirtine galimybe, juolab, kad šeimoje krykštauja mažoji dukra ir šios šventės – jai pirmosios.

„Kiekvieni metai būna kažkuo ypatingi. Taip, darbai stringa, bet šiemet mes sulaukėme Agotėlės, įveikėme nemažai išbandymų. Prisimenu ir mamos mėgstamą posakį: „Kas žadėta, bus ant delno padėta“ – manau, jis gana teisingas, nes niekas gyvenime nevyksta be priežasties. Reikia stengtis prisitaikyti prie pokyčių ir išnaudoti juos kaip įmanoma geriau“, – įsitikinęs jis.

Kai namuose apsigyvena elfai

Matas ir Karolina vis dar tiki Kalėdų Seneliu, tad vaikai labai laukia Kalėdų, ir žinoma, dovanų. O kad laukti būtų lengviau, Juozas su žmona sugalvojo pramogą.

„Atkeliavo pas mus į šeimą du neklaužados Kalėdų Senelio elfai. Mes pastatėme jiems namelį, vaikai su jais žaidžia, o naktimis jie pridaro visokių pokštų. Vaikai tuo labai tiki ir džiaugiasi“, – sako J.Butnorius.

Pašnekovas juokiasi, kad sūnus kone kasdien rašo laiškus Kalėdų Seneliui ir palieka juos elfų namelyje, kad šie juos perduotų su visais surašytais norais.

„Stengiamės, kad vaikai iš tiesų pajaustų tą kalėdinį stebuklą. Čia yra tie metai ir tos akimirkos, kurios sukuria tarsi nostalgiškų prisiminimų bazę, kurią, kai jau būni suaugęs, atsimeni kaip vienus nuostabiausių gyvenimo momentų“, – šypteli J.Butnorius.

Juozas Butnorius su šeima / Laura Grice Foto
Juozas Butnorius su šeima / Laura Grice Foto

Naujausi straipsniai