Koronavirusas nustatytas radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjai, atlikėjai Rūtai Loop

Rūta Žibaitytė-Ruta Loop / Viganto Ovadnevo ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2020-08-11 10:48
Radijo stoties „Power Hit Radio" darbuotojui nustatytas koronavirusas, teko izoliuotis visai komandai. Antradienį apie tai pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). Vėliau paaiškėjo, kad virusas diagnozuotas radijo laidų vedėjai, atlikėjai Rūtai Žibaitytei, žinomai kaip Rūta Loop.

„Informaciją apie šį naują atvejį turime, tačiau detalių komentarų kol kas negaliu pateikti, nes jis vis dar tiriamas epidemiologų. Kadangi atvejis yra naujas, jis dar nėra įtrauktas į šios dienos statistiką“, – BNS sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovė Justina Petravičienė.

Vėliau antradienį pie tai, kad užsikrėtė koronavirusu atlikėja Rūta Loop pati pranešė instagrame.

Temperatūra siekė 37 laipsnius, truputį skaudėjo nugaros apačioje, laužė kaulus. Vėliau nebejaučiau kvapų ir skonio. 

„Sveiki, instagramo draugai. Man viskas gerai, bet taip, man patvirtino koronavirusą. Penktadienį pajutau pirmuosius simptomus. Temperatūra siekė 37 laipsnius, truputį skaudėjo nugaros apačioje, laužė kaulus. Savaitgalį niekur nėjau. Sekmadienį ir pirmadienį temperatūra nukrito iki 35 laipsnių, nebejaučiau kvapų ir skonio. Tada ir supratau, kad man greičiausiai koronaviruso infekcija. Pirmadienį pasidariau testą, antradienį gavau teigiamą atsakymą. Svarbiausia man buvo surasti visus kontaktus, su kuriais aš bendravau tam tikru laiku, ir sukontaktuoti su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru. Dabar jaučiuosi normaliai“, – pasakojo Rūta. Ji su šypsena stebėjosi, kad dėl viruso, o ne dėl dainų, dabar ji sulaukė daug naujų sekėjų.

Kolektyvas izoliavosi

Kaip pranešė pati radijo stotis, visa „Power Hit Radio“ komanda „nedelsdama izoliavosi“.

„Nuo pat koronoviruso pradžios ruošėmės tokiai galimai situacijai – pasiruošėme atitinkamą vidinę tvarką ir dirbome laikydamiesi maksimalių saugumo reikalavimų: darbuotojų kontaktai minimizuoti, departamentai izoliuoti, dėvimos apsauginės veido kaukės. Ir dabar situaciją sprendžiame vadovaudamiesi minėta tvarka, imamės visų priemonių, kad būtų užtikrintas darbuotojų saugumas“, – teigiama radijo stoties komentare.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai