Koronavirusas nustatytas ir „Power Hit Radio“ programų direktoriui Sauliui Baniuliui

Saulius Baniulis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-13 08:11
Koronavirusas nustatytas dar vienam radijo stoties „Power Hit Radio" darbuotojui – programų direktoriui Sauliui Baniuliui. Šia žinia jis pasidalijo socialiniuose tinkluose.

Saulius Baniulis savo feisbuko paskyroje paskelbė, kad koronavirusu tikriausiai užsikrėtė penktadienį.

„Aš pats užsikrėčiau, labiausiai tikėtina, penktadienį. Pirmadienį jau galvojau, kad po savaitgalio esu peršalęs nuo kondicionieriaus. Tada prasidėjo temperatūros kilimas, menkas gerklės kutenimas, galvos skausmas – absoliučiai tie patys simptomai, apie kuriuos ir kalbama“, – rašė jis.

Programų direktorius Saulius Baniulis / Asmenininio albumo nuotr.
Programų direktorius Saulius Baniulis / Asmenininio albumo nuotr.

Radijo stoties „Power Hit Radio" programų direktorius kreipėsi į žmones, su kuriais kontaktavo paskutiniu metu:  „Tie, kurie su manimi turėjo kontaktą, bendravom ir ilgesnį laiką, buvom bendroje patalpoje, sekite savo savijautą ir jei prasidės kažkas panašaus į peršalimą, kreipkitės į COVID-19 liniją“.

„Testas nėra toks baisus, kaip čia visi piešia“, – dalindamasis savo patirtimi pridūrė S.Baniulis.

Primename, kad antradienį Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) pranėšė apie koroavirusu užsikrėtusį radijo stoties „Power Hit Radio" darbuotoją. Vėliau paaiškėjo, kad virusas diagnozuotas radijo laidų vedėjai, atlikėjai Rūtai Žibaitytei, žinomai kaip Rūta Loop.

Rūta Loop/Asmeninio archyvo nuotr.
Rūta Loop/Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip pranešė pati radijo stotis, visa „Power Hit Radio“ komanda „nedelsdama izoliavosi“.

„Nuo pat koronoviruso pradžios ruošėmės tokiai galimai situacijai – pasiruošėme atitinkamą vidinę tvarką ir dirbome laikydamiesi maksimalių saugumo reikalavimų: darbuotojų kontaktai minimizuoti, departamentai izoliuoti, dėvimos apsauginės veido kaukės. Ir dabar situaciją sprendžiame vadovaudamiesi minėta tvarka, imamės visų priemonių, kad būtų užtikrintas darbuotojų saugumas“, – teigiama radijo stoties komentare.

Taip pat skaitykite: Koronavirusas nustatytas radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėjai, atlikėjai Rūtai Loop

 

Naujausi straipsniai