Koronavirusas nustatytas dviems ZIP FM darbuotojams: visa komanda dirbs iš namų

ZIP FM / ZIP FM nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-24 18:40
Artimiausią savaitę radijo stoties ZIP FM klausytojai pažįstamus balsus girdės sklindančius iš virtuvės, miegamojo, vaikų kambario ar garažo. Būtent šiose savo namų vietose mini studijas įsirengė visi aštuoni ZIP FM laidų vedėjai.

Tokių pokyčių prireikė po to, kai savaitės pradžioje dviems šios radijo stoties laidų vedėjams buvo nustatytas koronavirusas.

„Apie pirmąjį atvejį sužinojome pirmadienį, spalio 19 dieną. Iškart ėmėmės visų saugos priemonių: buvo dezinfekuotos patalpos, atlikti visų darbuotojų koronaviruso testai. Laidų vedėjai, visas ZIP FM ofisas užsidarė namuose. Laukėme rezultatų ir ėmėmės atsarginio plano, kuriam ruošėmės nuo pirmosios koronaviruso bangos„,- pasakoja ZIP FM programų direktorė Ieva Kakariekaitė.

„Per 12 valandų perkelti studiją į aštuonių skirtingų žmonių namus – iššūkis. Tačiau kolektyvas į tai pažiūrėjo kaip į dar vieną naują patirtį. Timūras studiją įsirengė spintoje, Gedas – garaže. „Susitarus“ su technika, dar reikėjo susitarti su vienas kitu. Pati dirbu eteryje ir savo kailiu pajutau, ką reiškia vesti laidą nematant kolegų veidų, mimikų, akių. Tačiau tuo man ir patinka mūsų komanda – jiems nėra neįmanomo“, – patirtimi dalijasi I.Kakariekaitė.

Pasak ZIP FM atstovės, šiuo metu visi aštuoni laidų vedėjai jaučiasi gerai, visi užpildė NVSC anketas kaip galimą kontaktą su užkrėstuoju turėję asmenys, todėl iš namų dirbs dar bent savaitę.

Naujausi straipsniai