Kornvalio hercogienė Camilla Parker Bowles prabilo apie visuomenės spaudimą: „To nelinkėčiau didžiausiam priešui“

Kornvalio hercogienė Camilla Parker Bowles / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-31 07:48
Kornvalio hercogienė Camilla Parker Bowles (69) net per keliolika bendrų gyvenimo metų su princu Charlesu (68) nesugebėjo pelnyti nei britų karališkosios šeimos narių, nei tautos simpatijų.

Daugelis šią moterį laikė ta, dėl kurio 1996 m. išsiskyrė princas Charlesas su princese Diana. Princas ir Camilla susituokė 2005 m. – prabėgus beveik 10 metų po princesės žūties Paryžiuje. Camillos jausmų nuoširdumu Jungtinės Karalystės karalienės Elizabeth II sūnui abejojama iki šiol.

Hercogienė netrukus, birželio 17 d., švęs 70 metų jubiliejų. Ta proga ji leidiniui „The Mail“ davė interviu, kuriame papasakojo apie šeimą, darbą, santykius su vyru.

Hercogienė prisipažino, kad apie 1990-uosius metus, plačiai pasklidus kalboms apie princo ir Camillos Parker Bowles santykius, moteris metams tapo kaline savo pačios namuose – bijojo kelti koją iš namų, kad tik išvengtų dėmesio.

„Tai buvo siaubinga. Tai toks sunkus laikas – net didžiausiam priešui nelinkėčiau tai patirti“, – sakė hercogienė.

„Fotografai mus persekiojo visur ir visada – tarsi šešėliai, – prisiminė įtemptą laiką hercogienės sūnus Tomas iš pirmos hercogienės santuokos su Andrew Parker Bowles. – Rytą su seserimi paimdavome žiūronus ir iš mamos vonios kambario stebėdavome pasislėpusius krūmuose fotografus. Pastebėdavome juos, užsimaskavusius, pagal saulės blyksnius ant fotokamerų".

Hercogienė prisipažino, kad buvo užklupusi depresija, nuo jos gintis padėjo piešimo pamokos ir knygų skaitymas. Labai padėjo ir vaikų Lauros ir Tomo, sesers Annabel, dabar jau šviesaus atminimo brolio Marko palaikymas.

Taip pat moteris prisipažino, kad jai nelengva būti hercogiene – princesės Dianos šešėlis visuomet lydi jos veiksmus, šeimos gyvenimą.

„Ačiū Dievui, augau laimingoje šeimoje, turėjau nuostabią vaikystę. Tėvai išmokė mane gerų manierų. Didelę įtaką padarė tai, kad baigusi mokyklą, būdama 16 metų, išvykau į Florenciją ir Paryžių – būtent ten labiausiai supratau, kas yra kultūringas elgesys, išmokau tinkamai elgtis ir bendrauti su žmonėmis. Jeigu ne ši patirtis, atlikti hercogienės vaidmenį man būtų žymiai sunkiau“, – kalbėjo hercogienė.

Iš tiesų jos gyvenimas ramus – moteris retai privalo rodytis viešumoje. Savo jubiliejaus proga puotos neketina rengti, kaip ir karalienė Elizabeth II ketina švęsti santūriai artimiausių žmonių apsuptyje.

Camilla Parker Bowles su princu Charlesu susipažino 1970 m. polo varžybose. Jiedu krito vienas kitam į akį, tačiau princą pakvietė tarnauti į armiją, o Camilla 1973 m. nusprendė ištekėti. Grįžęs iš armijos princas vedė Dianą. Nors abu buvo sukūrę šeimas, po kelerių metų Camilla ir princas Charlesas atnaujino bendravimą. Apie tai princas Charlesas prisipažino per televiziją 1994 m.

Princesė Diana žinojo apie Charleso ir Camillos santykius dar iki vedybų. Kaip vėliau paaiškėjo, savo laiškuose artimiesiems ledi Diana Camillą vadino rotveileriu. Savo ruožtu Camilla princesę Dianą vadino juokingu sutvėrimu.

Po Dianos žūties Camilla dingo iš žiniasklaidos eterio, ji nesirodydavo viešumoje. Kalbama, kad su princu Charlesu ji susitiko tuomet, kai jo sūnus Williamas ponią pakvietė arbatos. Kiek vėliau jis su jaunesniuoju broliu Harriu paprašė moters lydėti tėvą į kruizą Viduržemio jūra 1999 m.

Jungtinės Karalystės karalienė Elizabeth II nedalyvavo sūnaus vestuvėse. Princas Charlesas tapo pirmuoju britų karališkosios šeimos atstovu, kuris tuokėsi ne bažnyčioje, o sudarė civilinę santuoką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai