Kopenhagos mados savaitė – nepaprastos gatvės pamaivos

Kopenhagos mados savaitė / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Paryžiui teks susiremti su Kopenhaga, ypač po nuviliančių aukštosios mados gatvės pamaivų identiškais „piariniais“ deriniais. Skirtingai nei Paryžiaus, Milano, Londono ir Niujorko gatvės savaitės, Kopenhagos kol kas netvindo pasaulio paparaciai, „influencerės“ su „showroom’o“ drabužiais iš paskutinės dizainerio kolekcijos.

Kopenhaga – išsiskirianti autentiškom, nors ir labai madingom gatvės pamaivom ir populiariais pasaulyje tapusiais dizaineriais. Čia neišvysim bjaurių „Balenciaga“ sportbačių, „Dior“ permatomų tiulių su odinėm beretėm – danai turi savo mados dievukų, kuriais žavisi ne mažiau, nei minėtais.

Danės sugebėjo rasti auksinį viduriuką tarp prabangos, funkcionalumo, modernumo, šiuolaikiškiausių tendencijų. Nepaisant nedėkingo klimato, jos sugeba stilingai derinti stiprias spalvas, raštus (langus ypač, kaip aktualiausią 2018 raštą visiems sezonams), nebijo įspūdingų siluetų ir ryškių detalių, o tai būtų galima pavadinti milžiniškų mados namų PR dar nesugadinta gatvės mada.

Jeanette Friis Madsen / Vida Press nuotr.

Mėgstamiausios danų madistės – Jeanette Friis Madsen, Janka Polliani, Pernille Teisbaek, Lisa Aiken ir kitos – ne mažiau populiarios už dešimtis milijonų sekėjų turinčias didžiųjų mados sostinių pamaivas ir išgarsinusios Danijos mados namus „Saks Potts“, „Ganni“, „Morten Ussing“.

Lisa Aiken / Vida Press nuotr.
Kopenhagos mados savaitė (21 nuotr.)
+15

www.lauralatour.com

Skaitykite daugiau