Konservatoriją baigusi Monika Pundziūtė: „Mano didžiausia svajonė – visiškai atsiduoti muzikai“

Monika Pundziūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-21 21:02
„Mano didžiausia svajonė – visiškai atsiduoti muzikai, kurti“, – sako „X Faktoriaus“ nugalėtoja, šiemet mokyklą baigusi Monika Pundziūtė. Prieš kelias dienas ji atsiėmė Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos diplomą.

„Jausmas baigti mokyklą – tiesiog neįtikėtinas. Man vis dar sunku patikėti, kad nebeliks per 12 metų susiformavusio įpročio, sunku patikėti, kad nebereiks varstyti konservatorijos durų“, – Žmonės.lt sakė ji.

Konservatorijoje praleistą laiką Monika vadina vienais geriausių savo metų. Galbūt todėl išleistuvės teikia dviprasmiškus jausmus: džiaugsmą, kad vienas etapas įveiktas, o tuo pačiu – nostalgiškus prisiminimus.

„Tų sentimentų – išties nemažai. Jau dabar pagalvoju, kad greitai nebevaikščiosiu tais pačiais koridoriais, nebesėdėsiu pamėgtose klasėse... Tačiau jau šiandien žinau, kad norėsiu čia kokiai savaitei sugrįžti. Pasiilgsiu tų laikų, kai darydavom visokias nesąmones, kai su mokytojais diskutuodavom, filosofuodavom. Visi ten buvo menininkai, visi įdomūs žmonės. Dar ne dabar, bet tikrai pasiilgsiu Kelpšos“, – pasakojo Monika.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Išleistuvės Monikai – graži ir didelė šventė. Konservatorijoje ji sako atsiskleidusi kaip asmenybė, čia užaugusi, čia išmokusi svarbių gyvenimo pamokų. „Būdavau ir vietoje nenustygstanti, ir pikta, ir melancholiška. Bet Kepšoj pradėjau jaustis savimi, ši mokykla išspaudė iš manęs tą tikrumą“, – pasakojo Monika.

Ji džiaugėsi sulaukusi ir išskirtinio mokytojų dėmesio, Monika gavo specialią padėką už pergalę „X Faktoriuje“. „Mane pasveikino už ryžtą, už tai, kad laimėjau. Mokykloje kalbėjo padėka. Tai labai gražu iš jų pusės, jaučiausi labai pamaloninta“, – sakė ji.

Mergina sako visuomet norėjusi pasukti muzikos keliu, todėl apie kitas specialybes net nesvarsčiusi. „Turiu daug hobių, tačiau noriu koncentruotis į muziką. Ką konkrečiau veiksiu – nenoriu sakyti. Esu prietaringa, todėl nenoriu kalbėti apie tai, kas dar tik bus“, – kalbėjo dainininkė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai