Konkuruojančių šokių projektų dalyviai lyg susitarę sambai pasirinko indėnų įvaizdį

Projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ poros išbandė indėniškus šokius / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-10-25 10:07
Kai konkuruojančiose televizijose LNK ir TV3 tuo pat metu vyksta du grandioziniai šokių projektai, sudėtinga išvengti sutapimų ir rasti originalių idėjų pasirodymams. Tad, turbūt nieko nuostabaus, kad šokdami sambą abiejų projektų dalyviai pristatė pagal panašius indėnų motyvus pastatytus šokius.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Pirmieji indėnišką sambą daugiau kaip prieš savaitę atliko LNK „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyviai Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus.

Jie šį šokį pristatė aštuntosios laidos, kurios tema buvo „Gražiausios pasaulio pasakos“ metu. Energingą sambą pagal toteminių motyvų pristorintą muziką Ingrida ir Ovidijus atliko siekdami pavaizduoti indėnų pasaką „Saulės duktė“.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Mažiau kaip po savaitės – praėjusį šeštadienį dovanojo ir TV3 šokių projekte „Šok su manimi“ besivaržanti Juozo Butnoriaus ir Katerinos Voropaj pora. „Sąžiningai prisipažinsiu, kad pažiūriu ir LNK šokių projektą, nes jame šoka mano partneris Vadimas Šuško, su kuriuo mes kartu pasirodome. Ten netrūksta ir kitų šokėjų, kurie anksčiau sukosi ant TV3 parketo“, – Žmonės.lt  sakė K.Voropaj. „Aš sekmadieniais labiau mėgstu tiesiog ramiai pabūti namuose, su drauge kokį filmą pažiūrėti, mane Katerina tik kartą įkalbėjo pažiūrėti“, – teigė J.Butnorius. Jis pripažino girdėjęs, kad kito projekto šokiai ruošė panašią kompoziciją į jų.

„Idėjų nekopijuojame, matyt, sutapimas. Mūsų choreografiją kuria choreografas Paulius Šinkūnas ir nuostabioji Katerina. Jie kuria tikrai unikalius šokius, žinoma, būna pasižvalgome „Youtube“, bet jie nuolat patys generuoja idėjas“, – kalbėjo Juozas.

„Aš tos laidos nemačiau, girdėjau tik iš Juozo. Aišku, sunku išrasti dviratį, bet tikrai kitų šokėjų pasirodymu nesirėmėme. Muziką buvome pasirinkę dar vasarą. Pagal pirminę idėją turėjome būti kareiviai, vėliau sumanėme būti žaidimo „Tetris“ figūrėlėmis, bet Juozui tą buvo sunku pritaikyti, nes jis nėra kietų judesių šokėjas, jis plastiškas. Galiausiai sugalvojome, kad tiktų būti aborigenais ar pirmykščiais žmonėmis. Juozas pasiūlė būti indėnais ir šie herojai tiko, nes jų šokiams būdingas minkštumas“, – apie idėjos gimimą pasakojo Katerina.

K.Voropaj ir J.Butnorio septintosios „Šok su manimi“ laidos indėnišką sambą pamatyti galite paspaudę čia.

Kviečiame komentaruose įvertinti – ar Ingridos ir Ovidijaus bei Juozo ir Katerinos šokiai panašūs? Kuris jus sužavėjo labiau?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai