Kokį seniausią žurnalo ŽMONĖS numerį turite? Pasidalinkite ir laimėkite

Žurnalas „Žmonės“ / Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-03 18:26
Pagrindiniam gyvenimo būdo žurnalui ŽMONĖS šiemet – 20 metų. Tai ne tik vienas ilgiausias tradicijas turinčių, bet ir vienas mylimiausių žurnalų Lietuvoje. Ištikimus skaitytojus kviečiame dalyvauti konkurse – nusifotografuoti su seniausiu turimu žurnalo ŽMONĖS numeriu. Visi dalyvaujantys iškart bus apdovanoti programėlės ŽMONĖS metine prenumerata, o vienas laimingasis – žurnalo prenumerata visam gyvenimui*.

* Konkurso taisyklės

1. Norint dalyvauti konkurse reikia nusifotografuoti su seniausiu turimu žurnalo ŽMONĖS numeriu. O tada pasidalinti nuotrauka savo socialiniuose tinkluose pažymėjus @zurnalaszmones „Facebook“ ar „Instagram“ puslapius arba siųsti nuotrauką el. paštu konkursas@zmones.lt

2. Dėl programėlės ŽMONĖS prizo atsiėmimo su visais žaidimo dalyviais susisieksime asmeniškai.

3. Prenumerata visą jos galiojimo laiką bus pristatoma gavėjui tuo pačiu vardu ir pavarde, jos nebus galima perleisti tretiesiems asmenims.

4. Dalyvaudami konkurse automatiškai sutinkate, kad jūsų nuotrauka bus naudojama rinkodaros tikslais.

5. Prenumeratos gavėjas vieną kartą per prenumeratos galiojimo laiką galės pasikeisti prenumeratos adresą.

6. Žurnalas prenumeratos gavėjui bus pristatomas tol, kol bus leidžiama popierinė jo versija. Prenumeratos gavėjas neturės pretenzijų Leidėjui, jeigu dėl šios ar kitų svarbių verslo pasikeitimo aplinkybių žurnalo prenumerata nebus tęsiama.

7. Konkurso nugalėtojas bus renkamas burtų keliu gruodžio 1 d. Su laimėtoju susisieksime asmenine feisbuko, instagramo žinute, arba el.paštu.

Naujausi straipsniai