Konkursas „Pirma meilė nerūdija“. Laimėkite bilietus dviem į Eroso Ramazzotti koncertą ir privatų susitikimą!

Pora. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-01 16:34
Vasarį skelbiame meilės mėnesiu ir siūlome dalytis prisiminimais, kurie jūsų galbūt nepalieka daugelį metų...

Kas gali pamiršti pirmąją meilę? Tik tas, kuris niekad nemylėjo...

Kuo skiriasi pirmoji meilė nuo visų kitų? Kad ji pažadino jausmus. Ji pakvietė pažinti save ir kitą žmogų. Ji paskatino žaisti, slapstytis, klausti, drovėtis, atsiversti ir pasitikėti.

Pirmoji meilė. Tokia ji – vienintelė.

Galbūt todėl jai suteikiame išskirtinę vietą savo gyvenime, saugome kaip kokį brangų prisiminimą, parištą raudonu kaspinu ir padėtą giliai savo komodos stalčiaus kamputyje.

O mes siūlome nuo tos istorijos nubraukti voratinklius ir dulkes ir ištraukti į dienos šviesą!

Ji24.lt portalas skelbia romantiškų, jausmingų, netikėtų, įsimintinų istorijų konkursą „Pirma meilė nerūdija“. Rašykite nuostabią ir nepakartojamą istoriją apie tai, kaip įsimylėjote, kur ta meilė jus nuvedė: gal sukūrėte su pirmąja meile darnią šeimą? O gal bandymas buvo nevykęs? Gal turite šeimą, tačiau vis prisimenate tą pirmąją meilę ir tą jausmą, kai ji aplankė... O gal gyvenote gyvenimus su kitais žmonėmis, tačiau po daugelio metų susitikote ir nusprendėte gyventi kartu?

Liekite jausmus, rašykite jausmų istorijas, nes tikime, jog gyvenimas – pats talentingiausias režisierius, kuris paberia įvairiausių išbandymų bei pasuka herojų likimus pačia netikėčiausia linkme. 

Konkurso taisyklės

  • Istorijas rašykite tik lietuviškomis raidėmis. Siųskite jas adresu: konkursai@ji24.lt.
  • Jei neturite savo istorijos, galite užrašyti ir draugės ar giminaičių papasakotą – istorija tikrai nepraranda vertės! Kadangi prizai vertingi, pasistenkite parašyti ilgą istoriją, su smulkmenomis, vaizdingai – lyg tai būtų romano ištrauka. Publikavimui pateiksime būtent tokias istorijas.
  • Konkursui skirtus tekstus redakcija pasilieka teisę redaguoti ir parinkti atitinkamą nuotrauką bei pavadinimą.
  • Jei norite savo tekstą iliustruoti, tarkime, nuotrauka ar meilės laiško ištrauka, tai ją BŪTINAI prikabinkite tuo pačiu laišku, kaip ir istoriją. 
  • Skaitytojų atsiųstas įdomias istorijas spausdinsime portale Ji24.lt.
  • Portale skelbsime istorijų autorių vardus (pavardžių pažadame neviešinti), o jums pageidaujant, galėsime neviešinti ir vardo – rašyti slapyvardį.
  • Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, telefoną bei adresą. Jie bus reikalingi, kad susisiektume, jei tapsite nugalėtoju.

Konkurso eiga

  • Konkursui istorijas galite siųsti iki š. m. vasario 25 d. (ketvirtadienio).
  • Vasario 26 d. (penktadienį) portale Ji24.lt skelbiame atrinktų įdomiausių istorijų balsavimą. Geriausios istorijos nugalėtoją išrinks Ji24.lt redakcijos sudaryta komisija. Skaitytojai, balsuodami už istorijas, išrinks savo favoritus.
  • Nugalėtojus skelbsime vasario 29 d. (pirmadienį).

Konkurso prizai

Geriausios istorijos autoriui atiteks du bilietai į Eroso Ramazzotti koncertą, kuris vyks kovo 28 d. „Siemens“ arenoje (Vilnius). Be to, turėsite galimybę po koncerto asmeniškai pabendrauti su charizmatiškuoju atlikėju!

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Dviejų skaitytojų balsų daugiausia surinkusių istorijų autorius taip pat apdovanosime nepaprasto skonio kokybiško Lietuvoje gaminto šokolado „Chocolate Naive“ rinkiniais. „Naive“ – tai išskirtinis skonis, pasauliniuose šokolado apdovanojimuose pelnęs du aukso ir du sidabro medalius.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Rašykite ir siųskite šiltas bei jaudinančias istorijas konkursui „Pirma meilė nerūdija“, jų laukiame adresu konkursai@ji24.lt.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai