Konkursas: Pademonstruok įspūdingą derinį ir laimėk „Robert Kalinkin“ paltą! (Papildyta nuotraukų galerija)

„Robert Kalinkin“ paltas / „Robert Kalinkin“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-05 14:55
Pasitaiko dienų, kai išvaizdai skiriame vos kelias minutes – nes skubame, nes šalta, nes tą dieną nėra nuotaikos… Tačiau būna dienų ir progų, kai norime atrodyti ypatingai, kai svarbu padaryti įspūdį – ne tik veidrodžiui, bet ir kitiems. Elaima.lt ir mados namai „Robert Kalinkin“ kviečia pademonstruoti įspūdingus savo drabužių derinius, dalyvauti konkurse ir laimėti stilingą prizą.

Kviečiame siųsti mums nuotraukas, kuriose demonstruojate, kaip rengiatės, kai norite padaryti įspūdį. Nesvarbu kam – mylimajam, draugams, kolegoms, o gal kiekvienam, su kuo prasilenkiate gatvėje.

Proga taip pat nesvarbi – galbūt norite padaryti įspūdį vakarėlio ar vakarienės metu, o gal eilinį pirmadienio rytą. Laukiame įdomių nuotraukų su trumpais komentarais, kurios bus publikuojamos specialioje galerijoje Elaima.lt.

Daugiausia Elaima.lt, žurnalo „Laima“ ir mados namų „Robert Kalinkin“ atstovų simpatijų sulaukusiai derinio autorei ar autoriui bus padovanotas „Robert Kalinkin“ 2015–2016 m. rudens-žiemos kolekcijos paltas (vertė 529 Eur), į kurį atkreipė dėmesį ne vienas Lietuvos ir užsienio mados leidinys. 

„Robert Kalinkin“ nuotr.
„Robert Kalinkin“ nuotr.

Konkurso sąlygos:

Nuotraukas adresu fotokonkursas@15min.lt kviečiame siųsti iki vasario 19 dienos;

Vasario 22 dieną paskelbsime konkurso laimėtoją;

Siunčiant nuotrauką būtina parašyti savo vardą ir pavardę, tačiau jei pageidausite, šalia nuotraukos gali būti publikuojamas tik jūsų vardas;

Nuotraukos, kurios sukels įtarimų dėl jų autorystės, nebus publikuojamos ir nedalyvaus konkurse

Prizas nekeičiamas nei į piniginį ekvivalentą, nei į kitą prizą.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai