Konflikte su policija Mindaugui Papinigiui koją kišo pakeistas įvaizdis

Mindaugas Papinigis ir Zigmantas Baranauskas / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Mes einame ir matome – kažkieno daiktai ant žemės guli, o blogi dėdės nubėga į tamsą. Galvojame, paimsime ir grąžinsime viską geriems žmonėms. Mes tik grąžinti norėjome...“ – būtent taip sulaikytas policijos pareigūnų jiems teisinosi aktorius Mindaugas Papinigis.

Nors M. Papinigis tarnybinę uniformą vilkintiems pareigūnams bandė įrodyti esąs gerai žinomas aktorius, neseniai kardinaliai šukuoseną pakeitęs ir iš juodaplaukio blondinu virtęs Mindaugas policijos neįtikino.

„Ką čia šneki nesąmones! Aš pažįstu Papinigį! Papinigis juodais plaukais. Viskas, tylėt!“ – į aktoriaus bandymus įrodyti savo tapatybę atkirto policijos pareigūnas. Todėl nepaisant didelių pastangų M.Papinigis dėl įtarimų vagyste kartu su savo kolega, aktoriumi Zigmantu Baranausku, buvo sulaikyti ir nuvežti į policijos komisariatą.

Žinomiems vyrams grėstų rimti nemalonumai, bet tai tebuvo scena iš LNK televizijos parodijų šou „Ekranai“ filmavimo, o ir policijos uniformas vilkėjo bei „bananu“ grasino ne tikri pareigūnai, o aktoriai Džiugas Siaurusaitis ir Renata Kutinaitė.

Šią komišką situaciją žiūrovai turės progą pamatyti jau antradienį 21.00 val.

Skaitykite daugiau