Konfliktą tarp Vaidos Genytės ir Liutauro Čepracko teko spręsti kriminalinės policijos komisarui

Liutauras Čeprackas ir Vaida Genytė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-12 10:26
„Aš gyvenime niekada nemėgstu, kai mane kažkas valdo, nemėgstu, kai man įsakinėja, nurodinėja - tiesiog nepernešu to. O čia - paimk, atsinešk, paduok... Tai ir galvoju – kas čia dabar? Tikrai buvo kilęs noras tiesiog imti ir nieko daugiau nebedaryti, toks jau mano charakteris“ – taip atlikėja Vaida Genytė kalbėjo po pažinties su bene garsiausiu Lietuvos šefu Liutauru Čepracku.

Nors moteris paprastai spinduliuoja tik gerą nuotaiką, šį kartą ji neslėpė susierzinimo dėl to, kaip pakrypo laidos „Lietuvos superšefas: Žvaigždžių iššūkis“ filmavimas.

Didelės meilės kulinarijai nejaučianti atlikėja buvo nepatenkinta ne tik laidos šeimininko elgesiu, bet ir jo pasiūlytu receptu – po laidos V.Genytė atvirai pasakė, kad pati tokio tikrai negamintų. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Liutauras Čeprackas apie žmonos Lauros Čepukaitės nėštumą: „Savo gyvenimą saugom po devyniais užraktais“

Filmavimo metu iškilusias krizes valdyti ėmėsi toli gražu ne pats L.Čeprackas – raminti suerzintą V.Genytę pradėjo jos scenos partneris „Žvaigždžių duetuose“, kriminalistas Jonas Kalėda.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

„Aš jau mačiau, kad kažkas ten nelabai... Ji nemėgsta, kad jai vadovautų, bet man kažką paduoti ar padaryti – ne bėda, jei tik prašo – jokių problemų“, – kalbėjo J.Kalėda, kuris kritiniais momentais stengėsi paguosti ir pralinksminti ūpą praradusią partnerę. 

„Jonas pamatė, kad man čia jau nebelabai patiko, todėl pradėjo mane raminti, o kai pradėjo raminti, tai aš išvis vos nesusigraudinau“, – po filmavimo pasakojo V.Genytė. Tuo tarpu jos partneris J.Kalėda kulinarijos pamoka su L.Čepracku džiaugėsi kur kas labiau.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

„Maisto gamyba man iš tikrųjų teikia džiaugsmo – dažniausiai gaminu mėsos patiekalus, bulvinius patiekalus, blynus. Nesipykstu su virtuve, manau, kad visi, kurie yra pas mane buvę, tikrai patvirtins, kad gaminu neprastai“, – dar vieną savo talentą atskleidė muzikalusis kriminalinės policijos komisaras. Tiesa, deserto gamyba jam buvo iššūkis.

„Man geriausias desertas yra mėsa – vytinta, rūkyta, kepta – pats nuostabiausias variantas“, – juokėsi J.Kalėda.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai