Konferencija BOLD suvienijo Lietuvos kavos barus: svečiai ragaus ypatingą kavą

„BOLD coffee“ komanda / Gedimino Gražio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-16 14:26
Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre spalio 24-ąją sklandys ne tik drąsiausios idėjos, bet ir ypatingos kavos aromatai. Kūrybiškumo ir inovacijų konferencija BOLD suvienijo pagrindinius Lietuvos kavos prekės ženklus – renginio metu veiks unikalus „BOLD coffee“ baras.

Kavos baro idėją inicijuoja kūrybiškumo ir inovacijų konferecija BOLD ir ypatingos kavos kultūrą skatinanti „Specialty Coffee Association“ („Ypatingos kavos asociacija“).

Prie unikalios idėjos jungiasi tokie kavos barai kaip „Caffeine Roasters“, „Huracan Coffee“, „Her Excellency. Specialty Coffee“, „Kavos virėjai“, „Strange Love“, „Coffee1“, „Backstage Café“ ir „Crooked Nose & Coffee Stories“.

Nors virs vieningos idėjos – BOLD kavą – skirtingiems barams atstovaujantys kavos virėjai perteiks savaip unikalius kavos skonius ir juos lydinčias istorijas.

„Mano galvoje jau seniai brendo mintis apie bendrą visų kavos profesionalų barą, kur žmonės galėtų susipažinti su ypatinga kava be barjerų, be nuostatų. Tiesiog ateiti ir kartu paragauti ypatingos kavos – iš pačių geriausių šios srities žinovų. Mums, lietuviams, labai trūksta atvirumo, bendruomeniškumo ir noro dalintis. Vieningas kavos baras konferencijoje BOLD padės pakeisti šią situaciją“, – sako Nidas Kiuberis, „Specialty Coffee Association“ koordinatorius Lietuvoje.

Vaišintis „BOLD coffee“ konferencijos dalyviai galės nemokamai. Atsidėkoti už ypatingą kavą bus galima savanoriškai paremiant kitus talentus – būsimo „Jaunųjų liūtų“ konkurso laimėtojus ir jų dalyvavimą svarbiausiame kūrybiškumo renginyje pasaulyje – „Kanų liūtų“ festivalyje.

Kūrybiškumo ir inovacijų konferencija BOLD spalio 24-ąją vyks Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Bilietus galima įsigyti konferencijos tinklapyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai