Konditerė sukūrė 25 kilogramus sveriančią vestuvinę suknelę iš torto

Fotosesijos akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-03 18:30
Vestuvių planavimas – dalykas rimtas. Tuo įtemptu periodu ne viena nuotaka tampa ant visų rėkiančia siaubūne, kuriai niekaip neįtiksi. Juk reikia ir suknelę susirasti ir tortu pasirūpinti. Štai britė konditerė Donna Millington-Day rado puikų sprendimą kaip suderinti abu šiuos dalykus - ji sukūrė vestuvinęsuknelę iš torto.

Valgomos suknelės aukštis siekia beveik 2 metrus ir ją sudaro net 17 biskvitinių tortų. 25 kilogramus sveriantis dėvimas skanėstas yra aplietas beveik kilogramu baltos glazūros ir dekoruotas šimtais cukrinių perlų. Anot D.Millington-Day, šio torto paskanauti galėtų net 2 tūkst. svečių. Nuotraukas galite pasižiūrėti spustelėję čia.

Šios neįprastos suknelės kūrėja tikino, kad ją įkvėpė dukros piešinys. Hannah (6) nupiešė suknelę-tortą, o piešinį ji pamėgino įgyvendinti ir tai puikiai pasisekė. Mergaitė jau kurį laiką kuria idėjas tortams, kuriuos galima įsigyti jos mamos konditerijos kepyklėlėje „Fairytale Cake“ (liet. „Pasakų tortai“), rašo portalas Orange.co.uk.

Skoningai ir skaniai papuoštą dramblio kaulo suknelę moteris sukūrė per savaitę. Nors ji iš pradžių svėrė 22 kilogramus, uždėjus konditerines gėles jos svoris padaugėjo trimis kilogramais.

„Mes nusprendėme kad suknelė turėtų būti „šilkinė“, papuošta nėriniais ir perlais. Žinoma, neišvengėme ir raukinių bei rožių. Kiekvienas jos linkis – rankų darbo. Mes norėjome, kad suknelė atrodytų kaip įmanoma labiau autentiška“, – sakė jos kūrėja.

Šią suknelę visi norintys galės pamatyti nacionalinėje vestuvių parodoje, kuri vyks Birmingame.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama