Koncertuoti negalinti Džordana: „Mano širdis verkia, apie kitą profesiją nenoriu net galvoti“

Džordana Butkutė / Tomo Kaunecko nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-14 11:48
Laidoje „Pasaulis apie moteris“ – itin atviras ir jautrus interviu su atlikėja Džordana Butkute-Strasevičiene, iš kurios karantinas atėmė vieną didžiausių gyvenimo meilių – sceną. Žiūrovai ne tik sužinos, kaip atlikėja išgyvena šį sunkų metą, bet ir išvys unikalius kadrus iš naujausio Džordanos albumo „Labirintai“ pristatomojo filmo.

Paskelbtas karantinas skaudžiai smogė pramogų pasaulio žmonėms, praradusiems vienintelį savo pajamų šaltinį, tačiau iš Džordanos jis atėmė kur kas daugiau. Pandemija atėmė iš jos brangiausią jausmą – matyti gerbėjų šypsenas, jausti jų energiją ir scenoje dovanoti visą save, tad atvirame pokalbyje atlikėja atskleis, kaip šiuo metu gyvena ir kas jai padeda ištverti šį sunkų metą.

Be muzikos nėra gyvenimo

„Jūs neįsivaizduojate, kaip mano širdis verkia“, – susijaudinusi atvirauja Džordana, kuriai muzika išties reiškia visą gyvenimą. Laidos žiūrovai išvys nesuvaidintas ašaras ir iki skausmo atvirą išpažintį apie jaučiamą sielvartą dėl prarastų scenų.

„Užeina toks sielvartas, kad susigūži į kamuoliuką ir raudi kaip labai nuskriaustas vaikas, todėl, kad tu nematai žmonių... Scena yra mano gyvenimas, ten aš gyvenu“, – su ašaromis akyse pasakoja atlikėja, kuri scenoje užmiršdavo visus rūpesčius ir skausmą.

Nieko keisto, juk muzika ją lydi nuo pat vaikystės, kurios ji, prasitaria Džordana, neturėjo. 

Džordana Butkutė laidoje „Pasaulis apie moteris“
Džordana Butkutė laidoje „Pasaulis apie moteris“

Kaip bebūtų sunku, Džordanai nuleisti rankų neleidžia jos vyras Elegijus – net ir sunkiausiu metu gebantis rasti sprendimą ir išeitį iš kebliausių situacijų.

Moteris savo sutuoktiniui negailės gražiausių žodžių, juk jis yra jos užuovėja ir paspirtis. Visai neseniai būtent jis organizavo naujausio Džordanos albumo „Labirintas“ filmą – koncertą, kurį prieš karantiną nufilmavo mistinėje, apleistoje vietoje.

Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė
Elegijus Strasevičius ir Džordana Butkutė

Ne kiekvienas žino, kad Džordana yra puiki mezgėja, puikiai gamina įmantriausius patiekalus, tačiau visa tai, žinoma, neatsveria jos gabumų scenoje.

„Aš net nenoriu galvoti apie jokias kitas profesijas, planą B. Galvokite visi kas ką norite – aš nieko negalvoju, tikrai profesijos nekeisiu“, – tvirtos pozicijos laikosi atlikėja, šiuo metu savo kasdienybę praskaidrinanti įvairiausiomis smulkmenomis ir atsiduodanti kitiems savo pomėgiams.

 „Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!

Naujausi straipsniai