Koncertų turą nutraukęs Kanye Westas paguldytas į ligoninę: policija atgabeno surakintą antrankiais

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-22 06:31
JAV reperis Kanye Westas (39 m.) paguldytas į Kalifornijos universiteto kliniką Los Andžele ir yra stebimas. „NBC News“, remdamiesi savo šaltiniais, rašo, kad taip padaryta „dėl paties Westo saugumo ir sveikatos“.

Pirmadienį Kanye Westas atšaukė likusius savo gastrolių „Saint Pablo Tour“ koncertus JAV (turas turėjo vykti iki gruodžio 31 dienos, iki to laiko turėjo įvykti 21 koncertas). Paskutiniuose pasirodymuose daugiau dėmesio nei jo muzika susilaukė kontroversiški reperio pasisakymai.

Ketvirtadienį jis susirinkusiems žiūrovams nuo scenos pareiškė, kad jeigu būtų balsavęs JAV prezidento rinkimuose, savo balsą būtų atidavęs Donaldui Trumpui (jo žmona Kim Kardashian viešai rėmė demokratę Hillary Clinton). Jis taip pat paskelbė, kad 2020-aisiais esą kandidatuos į prezidentus.

Kitame pasirodyme Sakramente jis ant scenos pasirodė vėluodamas pusantros valandos, atliko tik kelias dainas ir po monologo, kuriame liejo priekaištus Beyonce ir Jay-Z, pabaigė koncertą.

„NBC News“ praneša, kad Los Andželo policijos departamentas ankstyvą pirmadienio popietę sulaukė skambučio, kurio metu išreikštas nerimas dėl Kanye Westo sveikatos. Į reperio namus atvykę pareigūnai ir medikai jį nugabeno į ligoninę. Šaltiniai teigia, kad nėra kalbama apie jokią nusikalstamą veiką.

Anot TMZ šaltinių, reperis nenorėjo vykti į ligoninę, tad jam buvo uždėti antrankiai, kol buvo pasiekta ligoninė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

TMZ praneša, kad Kanye Westas pastaruoju metu kenčia nuo didelio miego trūkumo ir pervargimo. Buvo nuspręsta, kad jį reikia hospitalizuoti, ir vienas jo komandos narių paskambino policijai. Ligoninėje Kanye Westui buvo atlikti tyrimai, įtariant išsekimą, o dabar vertinama psichikos būklė.

Kaip tik pirmadienio vakarą Kanye Westo žmona Kim Kardashian pagaliau turėjo pasirodyti viešumoje po to, kai pastarąsias septynias savaites slėpėsi nuo visuomenės po ją sukrėtusio ginkluoto užpuolimo Paryžiuje. Kim kartu su seserimis Khloe ir Kourtney Kardashian turėjo dalyvauti „Angel Gaga“ pokylyje Niujorke, surengtame jų velionio tėvo Roberto Kardashiano garbei, tačiau sužinojusi, kas nutiko Kanye Westui, vos į Niujorką atvykusi Kim sėdo į lėktuvą ir išskubėjo atgal į Los Andželą, į ligoninę pas savo vyrą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai