Koncerto Vilniuje metu Jazzu kalbėjo apie vaikystės meilę

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas „Siemens“ arenoje
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-22 08:26
Ketvirtadienio vakarą Justė Arlauskaitė-Jazzu „Siemens“ arenoje surengė trečiąjį koncertinio turo „Welcome“ koncertą. Pirmasis Jazzu solinis turas „Welcome“ po didžiausias Lietuvos arenas prasidėjo simboliškai vasario 14-ąją, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, o šiandien atlikėja savo kūryba džiugino gerbėjus Vilniuje. Šiam koncertiniam turui Justė Arlauskaitė-Jazzu ruošėsi ne vieną mėnesį, tuo pat metu įrašinėdama net du savo albumus.

Vilniečiai bei miesto svečiai, nekantriai laukdami atlikėjos scenoje, pradėjo koncertą aplodismentais. Tad skambant žiūrovų plojimams, salėje užgeso šviesos ir į sceną įžengė muzikantai. Nuskambėjus pirmiesiems dainos „Dumblas“ akordams scenoje pasirodė ir pati Jazzu.

„Padėkit man – jūs mano namai“, – dainos „Dumblas“ metu į savo gerbėjus kreipėsi atlikėja.

„Turiu jums pagaliau pasakyti tikrą labas vakaras“, - nuskambėjus jau keletai dainų kreipėsi Jazzu –„Aš labai pergyvenau, nes žinot, namie groti baisiausia – bet eidama į sceną pagalvojau „velniop“, pabūkim namie. Labai prašau jūsų visų palaikykite manę šį vakarą“, – jaudulio neslėpė atlikėja.

Jazzu gerbėjus nustebino į sceną pakviesdama grupės „Lemon Joy“ solistą Igorį Kofą kartu atlikti dainos „Karolis“ .

„Aš įsimylėjau Karolį, aš jam rašiau eiles. Tai nebuvo tikras Karolis, o grupės Lemon Joy „Karolis“. Įrašinėjau albumą, paskambinau Igoriui ir pasakiau, kad man reikia Karolio“, – dainos įrašymo priešistorę pasakojo atlikėja

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas „Siemens“ arenoje / Pauliaus Peleckio nuotr.
Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas „Siemens“ arenoje / Pauliaus Peleckio nuotr.

Koncerto metu taip pat netrūko ir jautrių bei šiltų atlikėjos pasisakymų „Nei aš sau esu graži, nei faina, nors, tikriausiai, daug kas galvoja: „toji žiurkė iš „X faktoriaus“. Tai priaugu tai numetu penkis kilus, bet pabundu ir vienas žmogus į mane žiūri galvodamas visai kitaip.

Ačiū Donatui už tai. Kitaip gal būtume išsiskyrę, nes aš su savim kasdien skiriuosi. Kai baigsis koncertas, aš važiuosiu namo, žiūrėsiu teliką ir valgysiu čipsus, o Donatas žiūrės į mane ir sakys: „kokia tu graži“ – prieš pristatydama visiems gerai žinomą dainą „Po mano oda“ atviravo Jazzu.


Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas „Siemens“ arenoje / Pauliaus Peleckio nuotr.
Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas „Siemens“ arenoje / Pauliaus Peleckio nuotr.

Atlikėjos klausytojai bei gerbėjai galėjo išgirsti visiems jau gerai žinomas ir dar niekur negirdėtas Jazzu dainas.

„Visada sakiau, kad publika, kuri renkasi mano koncertus, turi labai gera klausą, todėl noriu tai patikrinti.“ – kalbėjo Jazzu.

Dainą „Ką tu su manim darai“ vilniečius atlikėja kvietė dainuoti kartu.

Renginiui įpusėjus scenoje su atlikėja pasirodė ir britų muzikantai, su kuriais Jazzu ketina bendradarbiauti ateityje.

„Visko gali būti, kad namie groti fainiausia,“ – koncertui artėjant į pabaigą prisipažino Jazzu

Atlikėjos koncertinis turas tęsis vasario 23 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje. Na, o pirmąją pavasario dieną Šiaulių arenoje įvyks paskutinis Jazzu turo koncertas.

Naujausi straipsniai