Koncerto metu Los Andžele sužalotas Harry Stylesas: gerbėjas į veidą sviedė saldainius

Koncerto metu Harry Stylesas sužalotas saldainiu / Scanpix nuotr. ir stop kadrai
Šaltinis: Žmonės
AA

Vienas populiariausių šių dienų atlikėjų, buvęs grupės „One Direction“ narys Harry Stylesas po trumpos pertraukos sėkmingai tęsia savo koncertinio turo „Love on Tour“ pasirodymus. Na, gal ne visai sėkmingai: koncerto Los Andžele metu dainininkas buvo sužalotas... saldainiu.

Pirmadienį milijonus gerbėjų visame pasaulyje turintis Harry Stylesas koncertavo Los Andželo „Forum“ arenoje. Charizmatiškojo dainininko pasirodymas kaip visuomet įaudrino publiką, tačiau vienas iš koncerto lankytojų, regis, pernelyg įsismarkavo: jis į sceną sviedė „Skittles“ saldainius, kurie pataikė į H.Stylesą.

Vienas socialinio tinklo „Twitter“ vartotojų pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas incidentas.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

Įraše matyti, kaip baigdamas dainą „As It Was“ Harry Stylesas pasitraukia nuo mikrofono ir bėga padėkoti publikai, tačiau staiga atsilošia, susiraukia ir susirietęs iš skausmo rankomis užsidengia veidą. Galima pastebėti ir kelis į sceną skriejančius spalvotus saldainius. Vienas jų pataikė į kairę dainininko akį.

Nors po smūgio H.Stylesas greitai atsitiesė ir toliau energingai bėgiojo po sceną, likusią pasirodymo dalį trynė ir lietė savo akį, buvo prisimerkęs.

Harry Stylesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Kad ir kas jam į akį metė kietą daiktą, tiesiog sugadino „Kiwi“, nes jis visą dainą neatvėrė akies“, – twitteryje rašė vienas iš gerbėjų.

H.Styleso komandos narys Paulis Lovejoy per „Instagram Live“ transliaciją patvirtino, kad į dainininką iš tiesų pataikė „Skittles“ saldainis, tačiau jam jau viskas gerai.

„Bet padaryk man paslaugą, daugiau nemėtyk „Skittles“ į sceną“, – į H.Stylesą sužeidusį asmenį kreipėsi P.Lovejoy.

Dainininko gerbėjai socialiniuose tinkluose dalijosi savo nusivylimu ir pasipiktinimu. Į diskusiją įsijungė ir „Skittles“. Oficialioje savo „Twitter“ paskyroje jie paskelbė pareiškimą.

„Nemaniau, kad reikia tai sakyti: prašau, nemėtykite „Skittles“, – rašė saldainių kūrėjai.

Vienas vartotojas pakomentavo po šiuo įrašu, pavadindamas „Skittles“, „visuomenės priešu Nr. 1“, o patys gamintojai atsakė, kad su incidentu neturi nieko bendro.

Skaitykite daugiau