Koncerte „Velykų DiaBitės“ sergantiems vaikams dainas skyrė Jazzu, Marijonas ir kitos žvaigždės

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-04 17:17
Ryškiausios Lietuvos popmuzikos žvaigždės šeštadienį susibūrė tam, kad palengvintų cukriniu diabetu sergančių vaikų dalią ir padėtų jiems įsigyti insulino pompas - ligos sukeltų komplikacijų riziką mažinančius prietaisus. Būrys garsių muzikantų šeštadienį filmavosi Editos Mildažytės inicijuotame labdaros koncerte „Velykų DiaBitės“. LRT žiūrovai koncertą išvys antrąją Velykų dieną.

Garsūs muzikantai šeštadienio pavakarę susirinko didžiojoje LRT studijoje – paramos koncertas nufilmuotas iš anksto. Jo metu savo šiltus, jaukius ir nuoširdžius pasirodymus sergantiems vaikams neatlygintinai skyrė Marijonas Mikutavičius, Jazzu, Artūras Novikas su ansambliu, Neda Malūnavičiūtė, „Elle G“, Merūnas Vitulskis, Kostas Smoriginas, Neringa Čereškevičienė, „Liūdni Slibinai“ ir kiti.

Visi jie kvietė nesibodėti ir paaukoti likimo nuskriaustiems mažiesiems: koncerto transliacijos metu vienu telefono skambučiu mažiesiems bus galima skirti 1,45 Eur arba 2,9 Eur.

„Užtenka pamatyti vienos moters akis, kai ji sužino apie savo vaiko ligą, ir išvysti jos trijų dienų ašaras po to, kad kiltų noras kažkuo padėti nelaimės ištiktoms šeimoms, kartu – ir prasmingai švęsti vieną gražiausių metų švenčių“, – dar anksčiau pasakojo akcijos sumanytoja ir renginio vedėja Edita Mildažytė. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Ji pati lankė diabetu sergančius visoje Lietuvoje ir parengė pasakojimus apie juos. Reportažai bus parodyti transliacijos metu.

Ne tik dainos ir liūdnos sergančių vaikų istorijos skambėjo filmavimo metu, bet ir sveikinimo kalbos. Televizijos žiūrovus su Velykomis sveikino prezidentas Valdas Adamkus, premjeras Algirdas Butkevičius, ministrai. Valstybės vadovai taip pat ragino žiūrovus paaukoti vaikams.

„Gerbiamieji, artėjančios Velykos turi sukelti mumyse palaimą, iškelti žmogiškumą, geranoriškumą vieni kitiems. Ir ši šventė sureikšmina kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Didžiuojuosi kiekvienu, kurie šiandien atsilieps į kvietimą tų, kuriems reikalinga pagalba“, – į žiūrovus kreipėsi V.Adamkus.

 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai