Koncerte „Gražiausios dainos moterims“ – ryškiausi Lietuvos scenos vyrai

Marijonas Mikutavičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-08 19:09
Šeštadienį, kovo 8-ąją, Vilniaus ir Kauno moterims buvo rengiamas išskirtinis koncertas. Pirmą kartą Moters dienos proga vyko unikalaus formato renginys, kurio gyvai pasiklausyti buvo galima ir Kauno, ir Vilniaus arenose.

Visas Lietuvos moteris sveikino garsiausi šalies scenos vyrai – Marijonas Mikutavičius, Mantas Jankavičius, Donatas Montvydas, Egidijus Sipavičius, Justinas Lapatinskas, Edmundas Seilius, „El Fuego“ – Paulius Bagdanavičius, Tomas Pavilionis, Jonas Sakalauskas bei Eugenijus Chrebtovas. Dainininkams akompanavo  dirigento Modesto Barkausko vadovaujamas vyrų orkestras.

„Vyrų pasaulis sukasi apie jus, mielosios mūsų. Mūsų pasaulis būtų pilkas be jūsų. Jei atimsite moteris iš vyrų, tai kam reikės automobilių, drabužių ir kitų dalykų? Mes stengiamės, kad galėtumėme kažką nustebinti. Visą šį vakarą dedikuojame gražiausius žodžius jums, mielosios damos. Šį vakarą atidarykime širdis ir pabandykime pamatyti, kas dedasi tarp vyrų ir moterų. Išskirtinai vyriškas orkestras ir ant scenos šį vakarą plaks jų širdys“, – kreipėsi į susirinkusius renginio vedėjas Vytautas Rumšas jaunesnysis.

„Man yra malonu matyti jus visas čia. Visos moterys nusipelnė daugiau dienų metuose nei ši viena. Man malonu, kad vyrai jus sveikina šiandien, o žinote, kas geriausia vyriškai širdžiai? Moteriška šypsena. Mes esame pasirengę viskam dėl to, kad moteris šypsotųsi. Neišvengiama ir kompromisų. Pasakojo vienas bičiulis, kad žmona atostogauti nori šiltuose kraštuose, o vyras mieliau rinktųsi slidinėjimą. Ir žinote kaip galų galiausiai nutiko? Visi šeimos nariai išvyksta į šiltus kraštus, o vyrui yra leidžiama į kelionę pasiimti slides. Tai štai, kaip mes dėl jūsų esame pasirengę aukotis“, – juokėsi koncertą pradėjęs E.Seilius. Vyras publikai dovanojo dvi lyriškas dainas apie meilę. Po pasirodymo E.Seilius nulipo nuo scenos ir įtekė tulpių puošktę salėje sėdėjusiai žmonai Kristinai Zmailaitei.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Vėliau scenoje pasirodė grupė „El Fuego“, kuri virpino susirinkusiųjų moterų širdis ir linkėjo gražaus vakaro. „Jūs esate mūsų gyvenimo tikslas. Su jūsų diena, mielosios“, – kreipėsi į publiką vienas iš grupės narių.

„Jūs esate puikios, protingos, gražios, turite puikų intuicijos jausmą – esate vaikščiojantys stebuklai. Aš noriu visų vyrų vardu atsiprašyti, kad mes taip retai tai jums sakome. Su jūsų diena, mielosios moterys“, – dailiosios lyties atstoves sveikino E.Sipavičius. Po pasirodymo E.Sipavičius atskleidė vieną tiesą apie vyrus iš savo patirties. Atlikėjas teigė, kad vyrai nieko negirdi, kai žiūri televizorių. Po tokio Egidijaus pareiškimo salėje nuvilnijo juoko banga. Paklaustas renginio vedėjo, kas jam yra moteriškumo himnas, E.Sipavičius pradėjo dainuoti: „Kaip tave mane išsaugoti, kaip tave išlaikyti...“, o tada moteris atsako: „Dirbk ir išlaikysi (juokėsi).“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Labai ačiū jums, kad esate. Jūs mokate iš vaiko padaryti vyrą, iš vyro – tėvą, o iš tėvo – senelį“, – moterims dėkojo J.Lapatinskas, kurio dainos išjudino publiką. Daugelis moterų stojosi iš vietų ir drauge dainavo su Justinu.

Šeštadienio vakarą scenoje turėjo pasirodyti ir maestro Stasys Povilaitis, tačiau atlikėjas šiuo metu atsigauna po sveikatos sutrikimų, kurie jį užklupo koncerto Ukmergėje metu. Tuomet maestro pasijuto blogai ir jam prireikė medikų pagalbos.

Pasirodžius svajonių jaunikiu tituluojamam Marijonui Mikutavičiui scenoje, publika pradėjo ošti ir pasitiko atlikėja garsiais plojimais. „Kai tau 42-eri, tai dar viena liūdna daina, nes tokiu amžiaus periodu kitokių ir nerašai“, – atlikėjas pristatė visiems gerai žinomą dainą „Balintos sienos“. „Dažnai girdžiu moteris, nes skaitau moterišką literatūrą, žurnalus, kad vyrams tik vienas galvoje. Tikrai ne vienas dalykas. Tikrai ne vien krepšinis (juokėsi), jiems rūpi ir kiti dalykai. Aišku, lai kurie iš viso toje galvoje nieko neturi (juokėsi)“, – tiesą apie vyrus ant scenos atskleidė M.Mikutavičius.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Nuspendžiau paimti paprastumu, todėl atsinešiau gitarą. Man tai primena paauglystę, todėl užsimerkite“, – savo pasirodymą scenoje pradėjo M.Jankavičius. Atlikėjas sėdėdamas scenoje ant kėdės ir akomponuodamas gitara atliko lyrišką dainą apie meilę.

Koncertą vainikavo atlikėjas Donatas Montvydas. Jis savo pasirodymą pradėjo visiems gerai žinoma daina „Leisk man“. Publika ir vėl stojosi ir kartu dainavo su atlikėju. „Sveikinu jus su jūsų švente, su kovo 8-ąja ir jums skiriu mano vieną mėgstamiausių dainų“, – į moteris kreipėsi D.Montvydas ir atliko „Eurovizijos“ konkurso dainą „Love is blind“.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Negalėjusius ten nuvykti koncertą kviečiami žiūrėti per LRT televiziją. Koncerto „Gražiausios dainos moterims“ transliacijos pradžia – kovo 8 d. 21 val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai