Koncertą surengusiam „Daddy Was A Milkman“ ovacijomis dėkojo pilnas Operos ir baleto teatras

„Daddy Was A Milkman“ koncertas Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-11-30 08:38
Pirmadienį atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengė vieną ambicingiausių koncertų. Į pirmąjį iš dviejų suplanuotų koncertų Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre nepateko daug norinčių – gerbėjai išpirko visus bilietus.

Anšlaginį pasirodymą vienoje svarbiausių šalies scenų surengęs atlikėjas neslepia, kad tai yra vienos didžiausių jo svajonių išsipildymas. Šiandien, lapkričio 30-osios vakare, operos ir baleto teatre „Daddy Was A Milkman“ surengs antrą iš eilės koncertą, kurio paskutinius bilietus gerbėjai dar gali suskubti įsigyti.

Dviejų dalių pasirodyme skambės ne tik naujos dainos iš lietuviško albumo „Kai ruduo mokė mane“, bet ir visi populiariausi atlikėjo kūriniai.   

„Nežinau kiek kartų gyvenime dar teks pajausti tokią atmosferą, kokią vieni kitiems sukūrėme vakar. Tai buvo kupinas emocijų, abipusiai lauktas ir išlauktas – tiesiog stebuklingas vakaras, – sakė Ignas Pociūnas. – Neatsidžiaugiu spalvomis, kurias mūsų muzikai suteikė styginių kvartetas. Buvo absoliučiai nuostabu! Negaliu atsidžiaugti, kad jau šįvakar visa tai pakartosime dar kartą“.

„Daddy Was A Milkman“ - „Oro per stiklą“: https://youtu.be/Ty4wWG5c6qY Embedded:

„Daddy Was A Milkman“ neslepia, kad surengti koncertus Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, ir būtent čia pristatyti naująjį lietuviškų dainų albumą „Kai ruduo mokė mane“, yra ilgai puoselėtos svajonės išsipildymas.

Atlikėjas patvirtino, kad pirmoje koncerto dalyje kartu su grupe gros styginių kvartetas, kuriam kūrinius adaptuoti padėjo muzikantas, kompozitorius ir nuostabus aranžuočių kūrėjas Jievaras Jasinskis.

„Daddy Was A Milkman“ - „Nieko nebijau“: https://youtu.be/xP1Qy31cb_c Embedded:

Be to, atlikėjas atskleidė dar vieną svarbią detalę. Abu koncertai Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre bus įrašyti. Kitų metų pavasarį gerbėjai sulauks pirmojo „Daddy Was A Milkman“ koncertinio įrašo, kuris bus išleistas viniline plokštele.

„Daddy Was A Milkman“ - „Tinginio vasara“: https://youtu.be/TSI27BiRlyA Embedded:

Prieš penkerius metus debiutavęs „Daddy Was A Milkman“ greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas.

„Daddy Was A Milkman“ yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be to, kad atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, „Daddy Was A Milkman“ yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, rengiantis anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir „Arena Riga“ arenoje.

2021-ųjų pabaigoje „Daddy Was A Milkman“ išleis pirmąjį lietuviškų dainų albumą „Kai ruduo mokė mane“, kurį pristatys išskirtiniame koncerte Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Paskutinius bilietus į lapkričio 30-ąją dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyksiantį „Daddy Was A Milkman“ antrąjį koncertą dar galima spėti įsigyti Bilietai.lt kasose.

Naujausi straipsniai