Koncertą „Laisvės balsai“ ves naujas duetas – Vytautas Rumšas jaunesnysis ir Rosita Čivilytė

Rosita Čivilytė ir Vytautas Rumšas jaunesnysis / Audrės Domeikaitės ir Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-14 17:26
Valstybės atkūrimo dienai, Vasario 16-ajai, skirtą koncertą ir viso pasaulio lietuviams skiriamą tiesioginę transliaciją internetu iš šv. Kotrynos bažnyčios „Laisvės balsai“ ves ypatingas duetas: renginių vedėjas numeris vienas Lietuvoje – Vytautas Rumšas jaunesnysis, o jo partnere bus šiai ypatingai progai sutikusi naują amplua priimti Rosita Čivilytė.

Ši scenos profesionalė, visiems lietuviams gerai žinoma kaip neabejotino talento atlikėja ir puiki dainininkė bei komisijų narė apie savo apsisprendimą sako: „Sulaukusi šio netikėto pasiūlymo tikrai nemažai galvojau, ar sugebėsiu, ar pavyks, ar nebus blogai. Tačiau per šiuos svarstymus mano vidinis balsas nepasakė „ne“, o kaip tik pakuždėjo, kad Valstybės atkūrimo dienos proga vyksiantis koncertas ir transliacija – tai puiki proga ne tik padaryti kažką naujo ir nepažįstamo, bet ir padaryti tai kaip įmanoma geriau. Manau, taip aš ir kitiems žmonėms rodysiu pavyzdį, kad galima imtis naujų ir netikėtų darbų bei sprendimų, kuriais visi kartu kurtume gražesnę Lietuvą“.

V. Rumšas teigia, kad jam šio koncerto ir transliacijos vedimas taip pat taps nauja ir netikėta patirtimi.

„Labai džiaugiausi sužinojęs, kad tai nebus vien tik įprastas koncertas. Kad mums su Rosita teks ne tik pristatyti atlikėjus ir dainas, bet ir kalbinti po visą pasaulį pasklidusius lietuvius. Ir kalbinti ne paprastą dieną, o Vasario 16-ają, ir kartu su žiūrovais išgirsti, kaip jie išgyvena lietuvybę šiandieniniame pasaulyje. Šis projektas – tai kažkas naujo ir netikėto Valstybės atkūrimo šventę švenčiančiai Lietuvai ir viso pasaulio lietuviams“, – sako V. Rumšas jaunesnysis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai