Komunikacijos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė su mylimuoju susilaukė pirmagimio

Dovilė Filmanavičiūtė / Redos Mickevičiūtės nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-23 10:09
Dainininkės, komunikacijos specialistės Dovilės Filmanavičiūtės ir jos sužadėtinio Aurimo Grigo šeimoje džiugios nuotaikos. Pora susilaukė sūnaus!

Naujiena Dovilė pasidalijo savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje:

„Šįryt, 7:45, be didesnių ginčų mudu su Aurimu aplankė mūsų sūnus. Sveikas atvykęs, kiškuti. Abu su tėčiu pažadam tau nuostabią kelionę šiuo dideliu pasauliu. Tik tu būk laimingas!“

Dovilė Filmanavičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Dovilė Filmanavičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Nušvitimas? Gražiausias laikas moters gyvenime? Pasakysiu sąžiningai – buvo ir geresnių laikų. Kūdikio laukimas yra beprotiška atsakomybė, baimė ir nuolatinis fizinis virsmas, kai nesupranti, kas su tavimi vyksta“, – dar besilaukdama kalbėjo D. Filmanavičiūtė.

„Niekada neturėjau labai išreikšto liemens, tad dabar kūno kompleksija ypač gerai pasitarnavo. Jei kas ir įtarė, tai klausti tikrai nedrįso, kad neužgautų, – juk žino mano požiūrį į visus su kūno formomis susijusius komentarus. Nėštumas man nėra toks jau paprastas procesas – esu nuolat prižiūrima gydytojų, turiu susitaikyti su griežtais ribojimais, kiekvieną dieną pabundu ir užmiegu su baime: ar viskas gerai?“, – tuomet kalbėjo šeštą mėnesį laukimu gyvenanti Dovilė.

Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Diagnozė – gestacinis (nėščiųjų) diabetas. Tai reiškia ilgą kovą už sveiką kūdikį: pas endokrinologą pradedi vaikščioti kaip į bažnyčią, griežtai reguliuoji mitybą, kasdien po keliskart matuojiesi cukraus kiekį kraujyje, pildai maisto ir savijautos dienoraščius, užrašai kiekvieną kąsnį“, – atviravo nelengvą laikotarpį išgyvenanti atlikėja ir laidų vedėja.

Kol kas pora vestuvių neplanuoja – nori siautulingos šventės su šeima ir draugais: „Gal nuskambės šiurkščiai, bet per savo vestuves prie altoriaus aš noriu nuliuoksėti, o ne laiptais sunkiai užpūškuoti.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai