Komisijos „Žvaigždžių duetuose“ sukritikuotas Radžis pažadėjo pasirodyti su nauju partneriu

Donata Gutauskienė ir Radžis Aleksandrovičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-10 09:19
„Žvaigždžių duetų“ lyderiai Radžis ir Donata Gutauskienė-Laisva sulaukė pirmojo šalto dušo – po pasirodymo porai teko išklausyti nemažai komisijos kritikos dėl pernelyg paprasto pasirodymo ir mažai įdėtų pastangų repetuojant.

Akivaizdu, kad karšto būdo Radži labiau įpratęs girdėti komplimentus, kadangi jau kitame filmavime jis griausmingai pažadėjo scenoje pasirodyti su nauju partneriu.

Skandalinga situacija prasidėjo po komisijos nario, mados leidinių autoriaus ir stiliaus eksperto Eugenijaus Skerstono žodžių apie Laisvos ir Radžio pasirodymą. „Laisva buvo tikrai stipresnė už Radžį, aš jau pasiilgstu to kito Radžio, kuris turėjo tiek romiško entuziazmo. Dabar atrodai kažkaip nugesęs“, – apgailestavo E.Skerstonas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Jam nespėjus pabaigti minties, įsiterpė pats Radži. „Ponas Eugenijau, jūs iš tiesų labai gražiai atrodote, ir komentuojate neblogai, bet aš labai norėčiau pamatyti jus šioje scenoje, pamatyti, ką jūs pats sugebate“, – šovė E.Skerstonui Radžis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pasirinkusios vienodą šukuoseną, Ineta Stasiulytė ir Laisva supanašėjo it seserys: kuriai tinka labiau?

Į tokį įžūlumą iš karto sureagavo kita komisijos narė Rūta Ščiogolevaitė. „Atlikėjai turi mokėti ne tik pastovėti scenoje, bet ir priimti kritiką“, – pasakė ji. „Čia ne kritika, čia iššūkis. Aš noriu jus pagaliau pamatyti čia. Vis giriatės ir giriatės, todėl kviečiu jus į iššūkį“, – nestokodamas pasitikėjimo savimi kalbėjo Radžis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Visų nuostabai, E.Skerstonas su tokiu iššūkiu sutiko. „Ponios ir ponai, kitą savaitę pamatysime naują duetą – Radži ir Eugenijų Skerstoną!“ – reziumavo laidos vedėjas Mantas Stonkus. Kaip į tokią situaciją reagavo Radžio partnerė Laisva? Įspūdingi pasirodymai bei netikėti siužeto vingiai – sekmadienį per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai