Komisija apie Monikos Marijos pasirodymą „Eurovizijoje“: „Šiurpsta oda“

Monika Marija Paulauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2018-01-30 19:33
„Lietuvos balso“ nugalėtoja Monika Marija Paulauskaitė (19) antradienį pranešė didelį šurmulį sukėlusią naujieną – ji nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje užims iš konkurso pasitraukusios Ericos Jennings vietą. Atrankose Monika Marija atliks Ericos kūrinį „The Truth“.

Gandai apie Monikos Marijos dalyvavimą „Eurovizijoje“ pasklido dar prieš dvi savaites, kai ji su savo mokytoju „Lietuvos balse“ Donatu Montvydu pasirodė „Eurovizijos“ filmavime. Monika Marija juokėsi, kad tuo metu pati turėjo nė menkiausios minties dalyvauti konkurse – jiedu užsuko į filmavimą tik vedami smalsumo.

Vis dėlto vieną dieną D.Montvydui kilo mintis, kad Monika Marija galėtų atlikti Ericos dainą.

Faktas, kad Monika Marija perėmė Ericos dainą, nėra skandalingas. Pasitraukdama iš „Eurovizijos“ atrankos E.Jennings viešai paskelbė, kad kitas atlikėjas gali konkurse atlikti jos dainą.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Viskas gavosi labai organiškai. Jau anksčiau paskelbiau, jog, jei yra norinčių dainuoti mano dainą „Eurovizijos“ atrankose – prašom. Sulaukiau skambučio, su idėja, jog ją gali padainuoti Monika Marija. Su ja jau buvome susitikusios šiek tiek anksčiau, per neseniai vykusius „Žmonės“ apdovanojimus. Ji turi labai gerą balsą, charizmą ir dainuoja labai nuoširdžiai. Labai nekantrauju išgirsti, kaip daina nuskambės jos lūpomis“, – apie perduotą dainą Monikai Marijai sako „Eurovizijos“ atrankose dalyvavusi ir savo noru iš jų pasitraukusi E.Jennings. Pasitraukdama Erica argumentavo, jog būdama patyrusi dainininkė nenori stypsoti prieš komisiją lyg mokinukė ir klausytis ne visada prasmingų komentarų. Ar tai negąsdina Monikos Marijos?

„Nemanau, kad komisijos reikia bijoti. Jie yra lygiai tokie patys žmonės, kaip ir mes. Lygiai taip pat su komentarais – aš nesijaudinu dėl jų, aš jų nebijau. Aš visada priimu tiek kritiką, tiek gražius komentarus iš tų žmonių, kurie juos išsako adekvačiai. Tai lygiai taip pat tikiuosi bus ir šįvakar, – laukdama savo pasirodymo kalbėjo Monika Marija. – Nė vienas iš mūsų nesame tobulas. Ir aš galiu padaryti klaidų, ir kiti dalyviai gali padaryti klaidų. Labai gerai, kad tai yra pastebima. Labai gerai, kad per šias atrankas mes turime galimybę tobulinti pasirodymus, išklausyti komisijos narių kritikos. Be abejonės, manau, kad tai neturėtų daryti didžiausios įtakos pasirodymui.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Monika Marija neslėpė labai laukianti savo pasirodymo, rezultatų. Dainininkė kelis sykius pakartojo, kad jaučiasi esanti savo vietoje – scenoje.

„Džiaugiuosi, kad nesustojau ties laimėjimu, neužmigau ant laurų ir toliau galiu judėt į priekį – sakė Monika Marija, paruošusi savo numerį vos per kelias dienas. – Ruošiamės gal tris ar keturias dienas, viskas be galo greitai vyksta. Norisi kuo kokybiškiau išnaudoti kiekvieną minutę, norisi kiekvieną komentarą susemti iš profesionalų. Be abejonės, jei būtų daugiau laiko, galėčiau geriau įsigilinti į dainą, jos žodžius, prasmę. Bet dabar jaučiu, kad turiu pamatą, žinau, ką noriu pasakyti žmonėms ir tikiu daina. Manau, kiekvienas žmogus turėtų įsigilinti ne tik į muziką, bet ir į žodžius, nes jie labai išmintingi, intelektualūs.“

Dainininkė tikino kol kas negalvojanti apie pergalę. Net dalyvaudama „Lietuvos balse“ Monika Marija vis kartodavo, kad pirmiausiai nori surengti gerą, kokybišką pasirodymą.

„Mano pagrindinis tikslas yra pirmiausia save įtikinti, kad gerai pasirodžiau, po to – kitus ir tik po to jau artėti žingsnelis po žingsnelo prie pergalės. Jeigu pavyks, bus nuostabu. Aš labai džiaugčiausi galėdama atstovauti savo šaliai“, – šypsojosi Monika Marija.

Komisijos įvertinimai

„Čia įdomu. Daug kas kalba apie šį pasirodymą, nes jis yra šiokia tokia staigmena. Prieš porą dienų mes nežinojome, kad Monika Marija dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje. Aš manau, kad jeigu eisite į kitą etapą, jeigu jūs laimėsite atranką, jūs laimėsite ne daina, o balsu. Daina graži, bet patys įspūdingiausi dalykai vyksta, kai rodote savo balso galią. Tuo metu šiurpsta oda ir yra labai gražu, – Monikos Marijos pasirodymą komentavo muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys. – Jūs gana smarkiai sumaišėte kortas šioje atrankoje. Aš manau, kad būsite labai stipri kandidatė šiais metais.“

„Kai Monika laimėjo pirmą vietą „Lietuvos balse“, galvojau: ką išgirsime toliau? Šiandien tave matau vėl ir dėl to labai džiaugiuosi. Atsistojai į Ericos Jennings vietą ir esi visiškai to verta“, – kalbėjo Leonas Somovas.

„Jūsų balsas yra nuginkluojantis. Aš ne vienam esu sakęs, kad esate iš tų atlikėjų, kuriam galite duoti meniu ir jie sudainuos tą meniu taip, ad atrodys, jog tai gražiausias muzikinis kūrinys“, – gyrė ir Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai