Komikė Amy Schumer laukiasi pirmagimio: save sulygino su Meghan Markle

Amy Schumer ir Chrisas Fischeris / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-23 11:24
Garsi amerikiečių komikė bei aktorė Amy Schumer kartu su sutuoktiniu Chrisu Fischeriu laukiasi pirmagimio. Džiugiomis naujienomis pasidalijo pati A. Schumer, tiesa, tai ji padarė labai neįprastu būdu.

Amy paprašė draugės, žurnalistės Jessicos Yellin, kad nėštumo žinomis pasidalytų „News Not Noise“ šalia jos rekomendacijų prieš ateinančius rinkimus.

Šalia išvardytų kandidatų, paskutinėje eilutė buvo parašyta: „Aš laukiuosi – Amy Schumer“.

A. Schumer socialiniame tinkle taip pat pasidalijo neseniai žinias apie nėštumą paskelbusių Meghan Markle ir princo Harry nuotrauka, kurioje jų veidus komikė pakeitė savo ir sutuoktinio C. Fischerio atvaizdais.

„Sekite Jessicą Yellin – jūsų laukia netikėtos naujienos“, – rašė ji. 

Sakoma, kad Amy turi dienoraštį, kuriame nuo 13 iki 23 metų fiksavo kiekvieną savo gyvenimo dieną. Nemažai ten surašytų minčių sudėta į 2016-aisiais išleistą autobiografiją „The Girl with the Lower Back Tattoo“ („Mergina su tatuiruote nugaros apačioje“), bet turbūt dar liko kokių idėjų.

Vasario vidury Amy netikėtai ištekėjo už garsaus virtuvės šefo Chriso Fischerio (38), su kuriuo susitikinėjo vos tris mėnesius (ankstesnis romanas su baldų dizaineriu Benu Hanischu truko pusantrų metų). Komikės sutuoktinis – savo srities žvaigždė, receptų knygos „Beetlebung Farm Cookbook: A Year of Cooking on Martha’s Vineyard“ („Beetlebung ūkio valgių gaminimo knyga. Kulinarijos metai Martos Vynuogyne“) autorius bei restorano „Beach Plum“, kuriame mėgsta lankytis Barackas ir Michelle Obamos, savininkas.

Vestuvės buvo gana kuklios – išnuomotame name Malibu susirinko 80 svečių. Tarp jų buvo tokios žvaigždės kaip Jennifer Lawrence, kurią Amy vadina geriausia drauge, Jennifer Aniston, Jake’as Gyllenhaalas – sakoma, jis ir supažindino jaunikį ir nuotaką.

Naujausi straipsniai