Komikas Russellas Brandas susitikinėja su turtingo verslininko dukra Alessandra Balazs

Russellas Brandas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-08 11:02
Britų komikas Russellas Brandas jau keletą mėnesių susitikinėja su 15 metų už save jaunesne Alessandra Balazs, rašo „The Daily Mail“.

Alessandros tėvas Andre Balazsas – iš Vengrijos kilusiam verslininkui priklauso 8 viešbučiai (vienas jų – garsusis „Chateau Marmont“) JAV bei daug nekilnojamojo turto visoje šalyje. Merginos motina – buvusi garsios modelių agentūros „Ford Models“ vadovė Katie Ford.

„Russellas ir Alessandra tyliai susitikinėja jau keletą mėnesių, – „Mail Online“ sakė aktorių pažįstantis šaltinis. – Jie kartu jau buvo išvykę atostogų, Russellas Alessandrą nusivežė ir į Londoną. Jie labai miela pora.“

Pirmą kartą Russellą ir Alessandrą paparaciai kartu užfiksavo balandį pietaujančius Kalifornijoje. Poros nuotraukas galite pamatyti paspaudę čia.

56-erių Andre Balazsas, kaip ir jo dukra, susitikinėja su komike – jo dabartinė mylimoji Chelsea Handler yra tokio paties amžiaus (38 metų) kaip ir dukters vaikinas.

23-ejų Alessandra paauglystėje bandė savo jėgas kaip aktorė, tačiau galiausiai pasirink tėvo kelią ir bando dirbti viešbučių versle.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai