Komikas Jamesas Cordenas prakalbo apie patirtos traumos pasekmes: teko atlikti akių operaciją

Jamesas Cordenas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-29 20:20
Prieš beveik dešimt metų laidų „The Late Late Show“ ir „Carpool Karaoke“ vedėjui Jamesui Cordenui (41) vaidmuo spektaklyje „One Man, Two Guvnors“ atnešė ne tik didelę sėkmę. Praėjus daugiau nei 8 metams po populiaraus spektaklio, Jamesas atskleidė, kad pasirodymo metu patyrė akies traumą, kurios pasekmės – jaučiamos iki šiol.

2011 m. Jamesas Cordenas spektaklyje „One Man, Two Guvnors“ atliko Franciso Henshalo vaidmenį. 

Vaidinant šį komišką personažą, Jamesui daugelyje scenų teko sau į galvą trenkti šiukšliadėžės dangčiu. Pasak aktoriaus, būtent ši scena, 2012 m. Brodvėjuje, jam kainavo regos sutrikimus, kuomet trenkęs sau į galva dangčiu, nepastebėjo rankenėlės ir pataikė tiesiai į akį.

Jamesas Cordenas spektaklyje „One Man, Two Guvnors“
Jamesas Cordenas spektaklyje „One Man, Two Guvnors“

Tuo metu patirto akies sužalojimo Jamesas nesureikšmino ir nesikreipė į medikus pagalbos. Vis dėlto, praėjus aštuoneriems metams, aktorius pajuto patirtos traumos pasekmes.

Apie tai jis pasakojo „Ellen DeGeneres“ šou, kuriame paaiškino, kad dėl senos akies traumos paskutinę minutę privalėjo atšaukti „The Late Late Show“ laidą.

„Prieš kelias savaites prabudau ir nebegalėjau atmerkti akių. Skausmas buvo toks didelis, kad teko kreiptis į gydytojus", – pasakojo J. Cordenas.

Jamesas Cordenas/„SCANPIX“ nuotr.
Jamesas Cordenas/„SCANPIX“ nuotr.

Anot žinomo vyro, gydytojai iškart patarė kuo greičiau atlikti operaciją, tačiau Jamesas stipriai dėl to abejojo. Tos pačios dienos vakarą jis turėjo vesti savo laidą. Po ilgų medikų itikinėjimų, Jamesas suvokė – rizikuoti neverta.

Operaciją J. Cordenas apibūdino kaip sunkų išbandymą, kadangi tai buvo visiškai neplanuotas ir staigus sprendimas. Po jos Jamesas buvo priverstas pailsėti nuo „The Late Late Show“ laidų vedimo.

Jamesas Cordenas/Vida Press nuotr.
Jamesas Cordenas/Vida Press nuotr.

Tiesa, praėjusią savaitę žinomas vyras patikino gerbėjus, kad jam „gerai sekasi ir jau atsigauna“.

„Greitai grįšiu. Likite sveiki ir saugūs“, – socialiniuose tinkluose rašė J. Cordenas.

Temos:
Aktualu Trauma

Naujausi straipsniai