Komikas Billy Connolly nebeslepia – Parkinsono liga glemžiasi gyvenimą

Billy Connolly/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-03 17:52
Billy Connolly nusifilmavo, gali būti, paskutinėjė savo laidoje. BBC dokumentinei laidai „Made In Scotland“ kūrėjas prisipažino, kad Parkinsono liga niekur nesitraukia ir jo savijauta tik blogėja.

„Parkinsonas niekur nesitraukia, jaučiuosi vis prasčiau, gyvenimas man slysta iš rankų“, – laidoje sako 76-erių Billy Connolly.

Jungtinės Kralystės komikas, aktorius ir laidų pranešėjas po 50 metų, praleistų „Stand Up“ scenoje, praėjusį gruodį pasitraukė.


Billy Connolly/Vida Press nuotr.
Billy Connolly/Vida Press nuotr.

Prieš penkerius metus Billy diagnozavus šią ligą, jam tik blogėjo. 2018 metais britų žurnalistas Michaelis Parkinsonas teigė, kad žinomas vyras daugiau jo nebeatpažįsta.

Kalbėdamas „Radio Times“ interviu B. Connolly prisipažino Parkinsono simptomams mažinti naudojęs medicininę kanapę.

„Žurnalistas manė, kad man pasimaišė, tačiau aš praradau atmintį. Sutrikau. Niekaip negalėjau prisiminti, kas kokias metais įvyko. Aišku, neneigiu, jog man virš 70, sergu Parkinsono liga, atsidūriau ne toje gyvenimo teleskopo pusėje.“

2013 metais išgirsta gydytojų prognozė aktoriaus gyvenimą apvertė aukštyn kojomis, bet ir varge, ir džiaugsme nepaliko žmona. Psichologė Pamela Stephenson, kaip pasakojo Billy, tapo jo slauge.

Deja, bet dabar aktorius šviesos tunelio gale pats neįžvelgia. Po sunkios kovos ir daug pastangų, kaip sako pats, jį apleidžia visos jėgos. Tačiau Billy Connoly teigia, susitaikęs su savo likimu. 

Naujausi straipsniai