Komedijų žvaigždė Jimas Carrey švenčia jubiliejų: „Man 60-imt ir aš seksualus!“

Jimas Carrey
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-01-20 15:31
Apie Jimą Carrey ir jo neeilinį talentą juokinti auditoriją yra girdėję bemaž visi. Jo vaidmenų sąraše – daugybė nepamirštamų komedijų personažų. Aktoriui sausio 17-ąją suėjo 60-imt metų, tačiau neatrodo, kad vyras būtų praradęs bent lašelį humoro jausmo.

Dviejų „Auksinių gaublių“ laureatas, jau kelis dešimtmečius mylimas komikas ir aktorius pirmadienį savo 60-ojo gimtadienio proga pasidalijo linksmu vaizdo įrašu.

„Tai mano gimtadienis! Oho! Aš senas, bet auksinis! Myliu jus visus!!!“, – tviteryje rašė J.Carrey.

Paskelbtame vaizdo įraše aktorius nutaisė senstelėjusio vyro balsą ir ištarė: „Man 60 metų ir aš seksualus! O šį vakarą aš valgau kreminius kukurūzus ir trintus persikus.“

Netrukus J.Carrey sulaukė draugų ir gerbėjų sveikinimų. „Laimingo 60-mečio vienam seniausių mano draugų ir juokingiausiam vyrukui, kurį pažįstu“, – rašė aktorius Cary Elwesas, pasidalydamas archyviniu kadru, kuriame užfiksuotas jis ir jubiliatas.

Jimas Carrey jau kelerius metus yra retai matomas viešumoje. Ypač sudėtingi ir kupini streso jam buvo 2017-ieji.

Po buvusios mylimosios Cathrionos White savižudybės aktorius mynė teismo slenkstį, bandydamas atremti jam mestus kaltinimus, esą jis prisidėjo prie moters savižudybės. Psichologiškai sunkūs metai paveikė ir jo fizinę būklę.

Jimas Carrey / Vida Press nuotr.
Jimas Carrey / Vida Press nuotr.

Vis tik po ilgo bylinėjimosi teisme vyrą pavyko išteisinti. J.Carrey kurį laiką buvo apleidęs aktorystę. Sunkiu gyvenimo laikotarpiu jis atrado naują aistrą – tapybą. Naujai atrastą dailininko talentą žinomas vyras naudojo savo politinėms idėjoms išreikšti. Jis aršiai kritikavo JAV prezidentą Donaldą Trumpą bei Respublikonų partiją – visa tai atsispindėjo ir jo paveiksluose.

J.Carrey karjera įsisiūbavo, kai dešimtame dešimtmetyje jis pasirodė humoro seriale „in Living Color“, o iškart po to sekė pagrindiniai vaidmenys komedijose „Bukas ir bukesnis“, „Kaukė“, „Eisas Ventura: naminių gyvūnėlių detektyvas“.

Filmo „Kaukė“ anonsas:

Vėliau jis sukūrė ir įsimintų dramatiškų vaidmenų, pavyzdžiui, juostoje „Žmogus mėnulyje“. J.Carrey taip pat teko dirbti už kadro, prodiusuoti filmus, o šiais metais pasirodys antroji „Ežiuko Sonic“ dalis, kur aktorius ir vėl sukūrė daktaro Eggmano vaidmenį.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Kepta dorada / Skaitytojos nuotr.

Reklama