Komedijos „Slaptasis agentas Maksas“ režisierius: su gyvūnais dirbti kartais sunkiau nei su pačiu Tomu Cruise’u

Tomas Cruise'as / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-28 10:52
Maksas yra darbui atsidavęs, uolus ir gerbiamas policijos pareigūnas. Pasižymintis išskirtine uosle tiriant nusikaltimus, tikras profesionalumo įsikūnijimas, užkietėjęs viengungis ir pavyzdys kolegoms. Ir dar viena detalė: Maksas yra šuo. Rotveileris. Ir jau nuo šio penktadienio, birželio 29 dienos, jo istorija atkeliauja į Lietuvos kino teatrus komedijoje visai šeimai „Slaptasis agentas Maksas“.

„Filmai, kuriuose pagrindiniai aktoriai yra keturkojai man kaskart tampa didžiuliu iššūkiu. Jei Holivudo žvaigždės reikalauja milijoninių honorarų, tai šiems užtenka tik skaniai kvepiančių pietų. Tačiau dublių prireikia kartais net dešimt kartų daugiau“, – sako režisierius Raja Gosnellis.

Patirties darbuose su įvairiausiais aktoriais režisierius turi tikrai pakankamai: jo sąskaitoje – tokios garsios juostos kaip „Didžiosios motušės namai“, „Dar nebučiuota“, trečioji „Vienas namuose dalis“ ir garsieji „Smurfai“. Su gyvūnais dirbti R. Gosnellui jau teko kuriant dvi pilnametražes „Skubio Dū“ dalis bei „Čihuahua iš Beverli Hilso“.

„Pasakysiu jums atvirai: yra režisierių, kuriems sukurti filmą yra iššūkis. Man patinka kiek didesni iššūkiai – kurti filmus, kuriuose vaidina gyvūnai. Jiems nereikia milijonų, tačiau kartais jie jautresni už ryškiausias žvaigždes, jiems taip pat būtina turėti asistentų, šunų jogos trenerių prieš filmavimus, didžiulę grožio specialistų komandą. Tačiau visa tai taps nesvarbu, jei aktoriui tą dieną bus bloga nuotaika. Taigi su gyvūnais dirbti kartais sunkiau nei su pačiu Tomu Cruise’u!“ – juokiasi režisierius.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Filmuojant juostą „Slaptasis agentas Maksas“ R. Gosnellui teko pasigilinti į rotveilerių charakterį bei kitas šios veislės ypatybes. Komedijoje rotveileris Maksas paskiriamas tirti bylą, kuomet pavagiamas retas pandos jauniklis. Maksui į porą tenka detektyvas Frenkas (jį vaidina aktorius Willas Arnettas).

Sekdami nusikaltėlių pėdsakais, pareigūnai atsiduria Las Vegase, kur ruošiamasi prestižiškiausiam ir pompastiškiausiam šunų konkursui pasaulyje. Geresnės priedangos ir nesugalvosi. Maksas apsimeta parodiniu šunimi ir infiltruojasi į patį įvykių sūkurį. Vykstant prašmatniam konkursui, Maksas su Frenku bei dar keliais naujai užverbuotais policijos rėmėjais pamažu spaudžia nusikaltėlius į kampą.

Nuotaikinga nuotykių komedija visai šeimai „Slaptasis agentas Maksas“ kino teatruose jau nuo šio penktadienio, birželio 29 dienos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai