Komedijoje „Džekas ir Džilė“ Tomo Cruise'o žmona Katie Holmes „ištekėjo“ už Adamo Sandlerio

Filmas „Džekas ir Džilė“ / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-11 12:23
Žavioji Katie Holmes sausio 13-ąją su komiku Adamu Sandleriu pasirodys Lietuvos kino teatruose kaip vyras ir žmona. Komedijoje „Džekas ir Džilė“ šeimą vaidinantys aktoriai privers žiūrovus pasijuokti iš širdies.

Garsiajame Davido Lettermano pokalbių šou dalyvavęs A.Sandleris papasakojo, kaip gavo Holivudo žvaigždės Tomo Cruise‘o leidimą „vesti“ jo žmoną. Kalbama, kad kino superžvaigždė itin savininkiškas.

„T.Cruise‘as man pasakė: „Man sunku suvokti, kad mano žmona filme bus tavo žmona. Tai nenormalu ir labai keista.“ Pasakiau jam, kad šis filmas nėra nepadorus, tad nieko nenutiks, dar pridėjau, jog tai, ką nuveiksiu su jo žmona, tą jis gali nuveikti su manąja. Žinot kuo tai baigėsi? Kas rytą, kai ėjau filmuotis, mano žmona maldavo, kad su Katie nufilmuotume sekso sceną“, – laidoje juokavo A.Sandleris. Komikas taip pat šmaikštavo, esą jo žmona norėjo, kad jis iki pusės nuogai  K.Holmes vonioje patrintų nugarą, o vėliau ji galėtų tą patį patirti su T.Cruise‘u.

33-ejų K.Holmes žiūrovams pažįstama iš tokių filmų kaip „Betmenas: Pradžia“ ar „Prezidento dukra“, taip pat ji pripažinta ir kaip Brodvėjaus šou aktorė. Tiesa, kai kurie prodiuseriai neslepia, esą tas faktas, kad ji yra T.Cruise‘o mylimoji, neretai apsunkina jos pačios karjerą – neva kino kūrėjai dažnai garsią porą vertina kaip vienetą, o ne kaip du atskirus aktorius.

„Jiedu susiėjo dar prieš didžiąją Katie šlovės valandą, tad nenuostabu, kad kol kas ji, galima sakyti, yra Tomo šešėlyje“, – Dailymail.co.uk sakė vienas Holivudo prodiuserių. Tačiau pati K.Holmes dėl savo perspektyvų neabejoja ir dalyvauja skirtinguose įvairių žanrų projektuose bei keri savo gerbėjus dailia šypsena ir įtikinama vaidyba.

Filmo „Džekas ir Džilė“ premjera Lietuvos kino teatruose – sausio 13-ąją.

15min.lt

Naujausi straipsniai