Kolumbijos prezidentas apie nukarūnuotą Ariadną Gutierrez: „Mums ji visada bus „Mis Visata“

Kolumbietė Ariadna Gutierrez per klaidą buvo paskelbta „Mis Visata“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-24 17:48
Sekmadienį Las Vegase vykęs grožio konkurso „Mis Visata“ finalas, kurio metu karūnuota ne ta mergina, sulaukė atgarsių visame pasaulyje. Apie tragikomišką situaciją pasisakė ir klaidingai karūnuotą savo šalie atstovę paguosti bandė net Kolumbijos prezidentas Juanas Manuelis Santosas.

Žmonės.lt primena, kad sekmadienio vakarą per tiesioginę transliaciją ceremonijos vedėjas Steve'as Harvey padarė apmaudžią klaidą – lemiamą akimirką, kai verdikto laukė dvi finalininkės iš Kolumbijos ir Filipinų, paskelbė ne tos merginos vardą.

Kolumbietė Ariadna Gutierrez (21 m.) per klaidą buvo karūnuota ir visa Kolumbija trypė iš džiaugsmo maniusi, kad „Mis Visatos“ titulą iškovojo antrus metus iš eilės ir trečią kartą istorijoje.

Tačiau visai netrukus džiaugsmą pakeitė nusivylimas – paaiškėjo, kad įvyko klaida, ir 2014-ųjų „Mis Visata“ kolumbietė Paulina Vega turėjo nuimti karūną nuo savo tautietės galvos ir perduoti ją tikrajai nugalėtojai – Piai Alonzo Wurtzbach (26 m.) iš Filipinų.

Kitą dieną apie šį nemalonų incindentą pasisakė net Kolumbijos prezidentas Juanas Manuelis Santosas.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

„Žiūrėjau „Mis Visatos“ finalą su savo šeima. Mes pradėjome švęsti kai pasakė, kad Kolumbija antrus metus iš eilės laimėjo „Mis Visatos“ titulą, – pirmadienį per nacionalinį radiją sakė Kolumbijos prezidentas. – Man asmeniškai mūsų grožio karalienė yra ir visam laikui išliks „Mis Visata“. Jie uždėjo karūną ant jos galvos, yra tą įrodančios nuotraukos. Man, kaip kolumbiečiui, ji tebėra „Mis Visata“.​

„Mūsų karalienė buvo nuostabi, ji atrodė įspūdingai. Labai nusivylėme, kai vedėjas pasakė, kad jis suklydo“, – sakė prezidentas.

Ariadnai Gutierrez palaikymą išreiškė ir iš Kolumbijos kilusi Holivudo žvaigždė Sofia Vergara, su kuria mergina buvo lyginama dėl stulbinamo panašumo.

„Karalienė bet kokiu atveju“, – guosdama savo tautietę socialiniame tinkle „Instagram“ rašė Sofia Vergara.

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai