Laisvalaikio kolekciją pristačiusi Milana Jašinskytė: Moters prigimtį diktuoja keturios stichijos

Milana Jašinskytė ir „Audimas“ pristatė bendrą kolekciją / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-05 19:13
„Kuri iš keturių gamtos stichijų esi tu?“ – pirmadienio vakarą PPC „Panorama“ retoriškai klausė jogos mokytoja Milana Jašinskytė. Jauna moteris kartu su laisvalaikio aprangos prekės ženklu „Audimas“ pristatė bendrą kolekciją „Keturios mes“.

Žemė, oras, vanduo ir ugnis – tai mūsų prigimtį diktuojančios stichijos. Jų motyvai atsispindi ir naujoje jogos bei aktyvaus laisvalaikio kolekcijoje.

Milana atskleidė, kad, viešėdama Havajuose, šiame egzotiškame rojuje atrado įkvėpimą gamtos elementų kolekcijai. Renginyje pirmąkart buvo pristatytas jos ir Mindaugo Rainio Havajuose kurtas vaizdo klipas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Audimas“ tokiai kolaboracijai ryžosi pirmąkart – kolekciją kūrė ne drabužių dizaineris, o sporto srities atstovas. Milanai tai pirmoji kurta drabužių kolekcija. Tačiau, moters teigimu, estetinis judesio ir aprangos vaizdas jai visada buvo nepaprastai svarbus.

Renginį moderavo TV laidų vedėjas ir M. Jašinskytės mylimasis Mindaugas Rainys.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kolekcija paremta energijomis ir skirtingais jų atspalviais, kurios yra natūrali gamtos dalis. M. Jašinskytės teigimu, susitapatinimas su gamta yra dovana, kurią kiekvienas turėtų atverti tam, kad tobulėtų.

„Ši kolekcija yra subtilus būdas geriau pažinti save, sužinoti savo stipriąsias puses. Net tos savybės, kurios kartais mums atrodo kaip mūsų trūkumai, teisingai suvoktos bei nukreiptos, gali tapti tvirtybėmis. Norint geriau save pažinti, toli ieškoti nereikia – tik atsigręžti į tai, iš kur esame kilę – žemės. Žemė, kuri yra derlinga, vandeninga, sklidina oru ir savo centre sauganti ugninio kamuolio širdį. Ir visa tai esame mes, nes čia mūsų pirmieji bei vieninteliai namai“, – kolekcijos legendą komentuoja jos kūrėja.

„Norėjau, kad kolekcija leistų moterims pažvelgti į save, suprasti, kokie elementai glūdi jose, kuriuos iš jų reikėtų pastiprinti ar suvaldyti. Svarbu ir tai, kad sportuodama moteris jaustųsi graži. „Audimo“ komanda man suteikė didžiulę kūrybinę laisvę kuriant drabužius, taip pat galimybę žmonėms perduoti ypatingą žinutę. Džiaugiuosi, kad mano noras suteikti moterims galimybę pažinti save ir tai, kas supa mus aplink, sugulė į kolekcijos raštus“, – teigė M. Jašinskytė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Judėjimas savęs pažinimo link, harmonija ir balansas tarp gamtos stichijų – tai filosofija, kuri nugulė į jogai skirtą kolekciją. Raudona – tai ugnies spalva, juoda simbolizuoja žemę ir tvirtybę, mėlyna – tai vandens ir ramybės simbolis, o rožinė įkūnija oro stichiją ir svajingumą. Tačiau M. Jašinskytė pabrėžė, kad svarbu ne tik atrasti savo gamtos elementą, bet ir surasti balansą.

„Ugnies elemento nestokojančiai moteriai pasiūlyčiau susikurti balansą ieškant ramesnių spalvų, pavyzdžiui, mėlynos, vandens elemento. O toms, kurios sportuodamos svajoja apie aukščiausius tikslus ar svajones, priminčiau, kad norint aukštai kilti, svarbu tvirtai atsispirti – čia į pagalbą ateina juoda, derlinga žemės spalva. Moterims, vis svajojančioms pradėti sportuoti, bet pritrūkstančioms drąsos, raudona, ugnies spalva, bus paskatinimas judėti. Švelnūs violetiniai oro elemento raštai tinka kiekvienai, kuri sportuodama nepamiršta moteriško svajingo prado.“

Žmonės.lt