Kolegę vestuvių proga sveikino ir legendinis treneris Valdemaras Chomičius

Vestuvių akimirka / Aliaus Koroliovo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-25 18:01
Penktadienį, gegužės 25 dieną, Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje amžiną meilę vienas kitam prisiekė krepšinio klubo „Dzūkija“ fizinio parengimo trenerė Eglė Jankauskaitė (29) ir Nerijus Tamošaitis (30). Pasveikinti kolegę šios ypatingos šventės proga atvyko ir „Dzūkijos“ trenerių štabo narys, legendinis krepšininkas Valdemaras Chomičius su žmona Agne.

Santuokos liudininkais jaunavedžiai pakvietė tapti vieną iš Lietuvos krepšinio čempionių ir klubo „Hoptrans Sirenos“ lyderę Rasą Žemantauskaitę-Matlašaitienę bei jos vyrą, futbolo trenerį Minvydą Matlašaitį.

Nuotaka ypatingąją dieną vilkėjo savo išsirinktą ir įsigytą suknelę, kurią dvi savaites iki vestuvių teko gerokai koreguoti.

„Ją vis išimdavau iš spintos ir užsidėdavau. Tiesiog norėdavau įsitikinti, ar ji man tebepatinka. Tačiau pastarąjį kartą ją apsivilkus buvo ir linksma, ir graudu – drabužis man buvo gerokai per didelis!“ – su šypsena nesenus įvykiu prisiminė pašnekovė.

Aliaus Koroliovo nuotr.
Aliaus Koroliovo nuotr.

Kovo mėnesį kartu su kolegomis pradėjusi bėgioti ir derinti mitybą ji nė nepajuto, kaip neteko 10 kilogramų svorio.

„Ir tai – tikrai ne dėl streso. Daugiausiai paruošiamųjų vestuvių darbų užklupo tik šią savaitę. Prieš tai buvau visiškai rami“, – sakė E. Jankauskaitė, per santuokos ceremoniją pasirinkusi vyro pavardę.

Aliaus Koroliovo nuotr.
Aliaus Koroliovo nuotr.

Vestuvinius žiedus iš baltojo ir geltonojo aukso porai nukaldino Druskininkų juvelyrai, o nuotakos puokštę iš bijūnų, gubojų ir rožių sukūrė floristas Modestas Vasiliauskas. Būtent gubojos dominuos ir vestuvių šventės dekoracijose. Puotai, kurioje dalyvaus daugiau nei 40 žmonių, pora pasirinko Šakių rajone esančią sodybą „Laurynė“. Nuotaka pageidavo, kad šventės puošyboje dominuotų aukso ir balta spalva. Pasirūpinti dekoracijomis ir šventės koordinavimu jai padėjo „Why Not Agency“ kolektyvas.

„Apie tai, koks bus pokylio scenarijus, nieko nežinome. Norėjome, kad viskas mums būtų staigmena. Juk daug smagiau, kai pats džiaugiesi tuo, kas vyksta, ir kartu su svečiais nustembi“, – patikino E. Jankauskaitė.

Eglė ir Nerijus kartu yra pusketvirtų metų. Pora susipažino internetu ir dar kurį laiką tiesiog bičiuliškai bendravo, kol nusprendė tapti pora.

Su artimaisiais ir draugais atšventę vestuves jaunieji šį sekmadienį išskris medų kopinėti į Tailandą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai