Kokybiška skalbimo mašina: kodėl ji turėtų veikti tyliai?

Skalbimo mašina / Shutterstock nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Skalbimo mašina yra vienas iš būtiniausių prietaisų, padedančių mums atlikti namų ruošos darbus. Nes be jų mes turėtume skalbti skalbinius rankomis. Ir net nesinori įsivaizduoti tokio gyvenimo! Tačiau mūsų džiaugsmui amerikietis Jamesas Kingas išrado tokį prietaisą ir šiandien plovimas mums teikia malonumą. Tiesa, jei skalbimo mašina veikia efektyviai ir tyliai.

Labai lengva nustatyti skalbimo kokybę. Tam nereikia tikrinti, kaip veikia skalbyklė. Yra vienas europinis standartas, kurio dėka mes galime nustatyti mašinos efektyvumą dar prieš pirkdami.

Šį efektyvumą lemia tam tikra klasifikacija, būtent nuo A klasės iki G. Geriausia skalbinius plauna A ir B klasės mašinos. Atitinkamai blogiausios yra F ir G klasės skalbyklės. RDE.LT internetinėje parduotuvėje rasite įvairių modelių, turinčių didžiausią skalbimo efektyvumą.

Skalbimo mašina / Shutterstock nuotr.

Be kokybiško skalbimo, yra dar vienas kriterijus, pagal kurį turite pasirinkti skalbimo mašiną. Tai triukšmas skalbiant, taip pat gręžimo metu. Būna, kad skalbimo mašina iš pradžių kelia per daug triukšmo, net kai ji buvo ką tik atvežta iš parduotuvės. Šiuo atveju gamintojai nepasirūpino garso izoliacija.

Pasitaiko, kad skalbyklė po kurio laiko pradeda „riaumoti“. Net jūsų mažas vaikas išsigąsta šių garsų ir pareiškia: „Mama! Sugedo skalbimo masina!“ Šiuo atveju jis yra visiškai teisus. Kokybiška skalbimo mašina turėtų veikti tyliai.

Kiekvienas modelis turi savo triukšmo lygį plovimo / gręžimo metu. Natūralu, kad mašina gręžimo ciklo metu dirba šiek tiek „triukšmingiau“.

Šie indikatoriai gali būti orientaciniai: modelių skalbimo triukšmo lygis 55 dB ir gręžimo 70 dB, skaitomi labai tylūs. Tokie įrenginiai gali būti naudojami net vaiko dienos miego metu. Kol vaikas miega, o jūs ilsitės, mašina veikia tyliai ir neatitraukia jūsų ir kūdikio nuo miego.

Skaitykite daugiau